Новини
2749
19 січня 15:40

У держбюджеті-2021 передбачено майже 100 млрд грн на зарплати вчителям, – Мінфін

Ця сума на 18,7 млрд гривень більше ніж у 2020 році.

У Державному бюджеті України на 2021 рік на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти передбачено 99,6 млрд гривень, що на 18,7 млрд гривень більше ніж у 2020 році. За ці кошти здійснюватиметься оплата праці понад 400 тисяч учителів. Про це повідомив заступник Міністра фінансів Роман #Єрмоличев:

Держава продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання щодо утримання педагогічного персоналу закладів загальної середньої освіти для надання якісної загальної середньої освіти відповідно до законодавчо встановлених стандартів.

За словами Міністра, не зважаючи на виклики, пов’язані з необхідністю реагувати на пандемію, у пріоритетах – стабільне підвищення оплати праці вчителів:

Тому передбачені у державному бюджеті на 2021 рік кошти дозволять органам місцевого самоврядування підвищити заробітну плату педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в середньому на 25,5 %.

Єрмоличев додав, що загалом у держбюджеті на 2021 рік на освіту передбачено 169,3 млрд грн з урахуванням міжбюджетних трансфертів, що більше на 29,3 млрд грн ніж у 2020 році.

Напрямок фінансування освіти залишається пріоритетом держави. Адже якісна освіта має бути як у міській, так і у сільській місцевості, незалежно від того, де проживає учень, ‒ підкреслив Міністр фінансів. 

Нагадаємо, Міністр освіти і науки Сергій #Шкарлет відреагував на звернення Профспілки працівників освіти і науки до Кабінету Міністрів України з проханням прискорити ухвалення постанови щодо встановлення посадових окладів працівників бюджетної сфери. Шкарлет зазначив, що цілком поділяє позицію Профспілки й звертається до Мінекономіки та всіх інших зацікавлених центральних органів виконавчої влади з проханням пришвидшити розв’язання цього питання.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Як проходить і оплачується заміна вчителів під час дистанційного навчання: досвід педагогів

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!