Творчий номер української команди увійшов в трійку найкращих виступів на British English Olympics

Українські школярі взяли участь у престижній міжнародній олімпіаді British English Olympics. Команда від України опинилась в трійці найкращих серед 230 команд з усього світу.

Журналісти «Всеосвіти» постійно стежать за успіхами наших українських школярів. Ми постійно вам розповідаємо, як наші учні розробляють соціальні проекти, створюють цікаві винаходи, здобувають перемогу у Всеукраїнських конкурсах та Олімпіадах, представляють Україну на міжнародному рівні.

Тож сьогодні ми вам розповімо про досягнення учнів у Великобританії. Цього року українські школярі вирушили до «Туманного Альбіону», щоб взяти участь у престижній міжнародній олімпіаді British English Olympics. Всесвітній конкурс проводиться на базі приватних шкіл Великобританії і визначає кращих школярів з усього світу. Як повідомляє інформаційне агентство 1NEWS, це ювілейна 10 олімпіада у якій взяло участь понад 2000 учасників з 24 країн. Тематика Олімпіади кожного року змінюються: до прикладу, минулі роки олімпіади були присвячені відновлюваній енергії, соціальним медіа, комунікацій в світі майбутнього. Цього року організатори обрану нову актуальну тему: «Майбутнє планети».

Олімпіада триває протягом 2 тижнів. За цей час учасники брали участь у різноманітних конкурсах, включаючи міжнародні дебати, презентації країн, драматичні спектаклі, конкурс пісень. І хоча Україна цього року не перемогла, та виступ української команди увійшов в трійку найкращих виступів на British English Olympics 2018 серед 230 команд. Окрім того, команда від України виступила на церемонії закриття олімпіади, виконавши а-капела «Human» перед більш ніж 2300 глядачів з усього світу, включаючи послів і консулів країн-учасниць.

Джерело: 1NEWS

Наша команда готувалась до олімпіади протягом 4 місяців, під керівництвом викладачів DEC education в рамках проекту British English Olympics. 

Крім підготовки матеріалів і вдосконалення знань англійської мови, команди вчилися виступати на публіці, оскільки судді – викладачі приватних шкіл і вузів Великобританії, оцінюють не тільки знання мови, а й презентаційні навички та володіння темою. Наша команда представила Україну на високому рівні і продемонструвала досягнення нашої освіти, – розповіла координатор проекту Катерина Ніколаєва.

Ціль Олімпіади – дати можливість дітям зі всього світу разом провести незабутні тижні, насичені подіями: конкурсами, екскурсіями, концертами, виступами, спортивними змаганнями, а також підвищити рівень знань з англійської мови та мотивувати дітей до подальшого вдосконалення навичок.  

Джерело: 1NEWS

Олімпіаду проводить партнер DEC education – Oxford International Education Group – один з найбільших освітніх провайдерів, що нараховує більше 20 центрів у Великобританії, США і Канаді, де студенти різного віку з різних країн світу вивчають і вдосконалюють свої знання англійської мови.

Тепер ні в кого не має сумніву, що в Україні живуть розумні і креативні діти. Наші учні досягають успіху не лише в Україні але й за її межами. Їхні здобутки на міжнародному рівні формують позитивний імідж нашої країни. Адже Україна – це працьовиті люди, самобутні традиції та обряди, красиві пейзажи, родючі ґрунти, золоті колоски, національний колорит, вишукана мова, і безперечно, талановита молодь. 

Посилання на інформаційне агенство 1NEWS: https://1news.com.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.