і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів

«Тварини – наші друзі»: урок доброти для дошкільнят

З метою гуманного ставлення до тварин БФ «Щаслива лапа» пропонує провести 1 березня 2019 року Всеукраїнське заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку.

Хочете зробити добру справу та по-справжньому отримати задоволення від цього процесу? 1 березня у закладах дошкільної освіти стартує «Всеукраїнське заняття доброти», ініційоване БО «БФ «Щаслива лапа» (Happy Paw). Цього дня організатори пропонують вихователям провести інтерактивне заняття на тему «Тварини – наші друзі».

Щоб підготуватись до цікавого уроку, ви можете скористатись конспектом з презентацією, в якому знайдете оповідання та музику до занять.

Завантажити всі матеріали за посиланням: https://goo.gl/x8BDw6

До того ж охочі можуть отримати електронний сертифікат учасника «Всеукраїнського заняття доброти». Для цього потрібно зробити:

  • заповнити заявку за цим посиланням: https://goo.gl/abYMZ2 до 28 лютого! Зверніть увагу, від одного закладу дошкільної освіти подається одна заявка, в якій потрібно вказати кількість запланованих занять;
  • провести «Заняття доброти» 1 березня 2019 року;
  • до 5 березня потрібно надіслати світлини (1 заняття – 1 фотографія) про проведене заняття на електронну адресу: bioetika@happypaw.ua.

У листі із фотографіями зазначте таку інформацію: назва дошкільного закладу освіти, місто, кількість проведених занять (відповідно до кількості фото).

Довідково: Happy Paw –  благодійний фонд, який опікується долею безпритульних котиків і песиків. З часом фонд розрісся у велику кількість проектів та ініціатив однією з яких є Біоетика – «Уроки доброти». У рамках проекту «Біоетика» було видано методичний посібник «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин», який отримав гриф Міністерства освіти і науки України.

Як зробити так, щоб на наших вулицях було якнайменше безпритульних песиків та котиків? Ми вважаємо, що вирішити цю проблему можна завдяки профілактичним методам: просвітницькій роботі серед дітей та молоді, – зазначають координатори проекту. 


А щоб відчути радість добрих справ вже зараз – пропонуємо вашій малечі взяти участь у безкоштовному конкурсі «Екологічна грамотніть» та екоакції «Врятуй пташку – створи годівничку». Поспішайте! Лишилось всього кілька днів, щоб встигнути позмагатися за неймовірні подарунки – 100 унікальних механічних конструкторів! 

Бажаємо вам успіхів! 

Посилання на сторінку конкурсу: https://vseosvita.ua/olympiad/s5

Посилання на сторінку додавання учнів до розіграшу: https://vseosvita.ua/olympiad/s5d/my

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти