Тур до Кремнієвої долини: українським учням пропонують відвідати "серце світових технологічних інновацій"

Освітня компанія ZNOUA представила свій проект з організації турів українських школярів до Кремнієвої долини.

Усім мабуть відома Кремнієва долина, і не тільки завдяки назві популярного серіалу, але й наявністю величезної кількісті високотехнологічних кампаній. Це місце, в якому мріють працювати стартапери та програмісти. Саме тут відбувається розвиток інноваційних технологій, а студенти провідних університетів світу проходять практику.

Кремнієва долина вабить багатьох людей, і більшість з них були б не проти взяти участь у екскурсії, щоб завітати в гості до компаній, де розробляються програмні забезпечення та інші технологічні “новинки” .

Тепер такий шанс матимуть українські школярі.

У межах Silicon Valley Kids Tour учасники відвідають головні офіси Google, Amazonlab126, 500startups. Співробітники цих компаній проведуть для учнів декілька захоплюючих майстер-класів та мотиваційних тренінгів.

Для учасників передбачено екскурсії до Стенфордського та Каліфорнійського університету в Берклі. Випускники цих вузів потрапляють на роботу до технологічних компаній, стають розробниками інноваційних проектів та досягають неймовірного успіху.

Окрім того, учасники матимуть змогу прогулятися по визначних місцях Кремнієвої долини (від Golden Gate Bridge до відділення NASA Visitor Center) та пройтися вуличками Сан-Франциско – одного з найбільших міст даного регіону.

Доповнять уявлення про технологічний центр світу вражаючі IT-музеї Кремнієвої долини: The Tech Museum of Innovation та Computer History Museum.

Організатори проекту зазначили, що поїхати в тур можуть діти від 10-17 років. Першу поїзду вже заплановано на 18 червня.

Як повідомляє Studway, дітей у поїздці будуть супроводжувати батьки. Це чудова нагода попрактикувати англійську мову, а за необхідності, їм допомагатиме перекладач.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.