Трохи більше про популярні професії: у Львові відбувся форум професійної освіти

У Львові провели захід, на якому в рамках виставкових локацій учні училищ та ліцеїв продемонстрували навички роботи з матеріалом.

Понад 30 закладів ПТО, які спеціалізуються на робітничо-ремісничих професіях, взяли участь у Львівському форумі професійної освіти. До заходу долучилися представники бізнесу та влади, промислових підприємств, а також школярі, які ще не визначилися з майбутнім фахом.

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, у виставкових локаціях вихованці училищ та ліцеїв продемонстрували навички роботи з матеріалами. Наприклад, учні, які навчаються за напрямом дерево- та металообробки, разом з майстрами виробничого цеху займалися конструюванням інсталяції з дерев'яним та металевим каркасом. Представники текстильного напряму презентували виготовлені власноруч рушники, хустки та сучасні вбрання. Учні, які вивчають харчову промисловість та кондитерське мистецтво, провели для учасників форуму оригінальний майстер-клас з виготовлення та оздоблення печива, тістечок, канапок та інших страв.

Крім того, на виставці представляли свої вміння учні автомобільних спеціальностей та сфери обслуговування – перукарі, майстри манікюру, візажисти тощо.

Професійна освіта – це дуже потужна для Львівщини галузь, яка об'єднує понад 50 закладів ПТО. З них 34 розміщені на території області, ще 17 маємо у Львові. На мою думку, цей освітній напрям має великий потенціал для розвитку економіки регіону, – розповіла директор департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій.

Під час форуму додатково презентували заклади, які займаються підготовкою та перепідготовкою фахівців, що залишилися без роботи. Найбільш затребувані напрями – водії, агротехніки, слюсарі та монтажники.

Фотоматеріали взяті з офіційної сторінки МОНу.

Посилання МОН: https://mon.gov.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.