Новини
6719
7 червня 2019 о 17:25

ТОП-5 причин взяти участь в онлайн-конференції «Всеосвіти»

«Всеосвіта» і Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів організовують конференцію щодо питань підвищення кваліфікації учителів. Чому вам варто бути тут у перших рядах.

Вже за 10 днів відбудеться найочікуваніша серед освітян подія – Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Проектування індивідуальної освітньої траєкторії професійного розвитку педагога». Наша команда, спільно з Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів за участі МОН, НАПНУ та ІМЗО вирішили об’єднати освітян, які перебувають у потоці актуальних трансформацій освітньої системи і вже готові до змін просто зараз. Саме тому ми і вирішили організувати конференцію щодо питань підвищення кваліфікації учителів.

Вочевидь, захід буде неймовірно корисним для освітян, але, окрім цього, ми підготували для вас ТОП-5 родзинок онлайн-конференції про які ви і не підозрювали. Отож, п’ять причин, чому вам варто відвідати Всеукраїнську конференцію «Проектування індивідуальної освітньої траєкторії професійного розвитку педагога»:

ПРИЧИНА №1
 Доступ до конференції в онлайн та офлайн форматі 

Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу з будь-якої точки країни та світу. Також для зручності відбуватиметься відеозапис заходу, аби ви могли й після завершення онлайн-конференції передивлятися доповіді фахових спікерів і занотовувати найголовніше. До того ж, перегляд як в онлайні, так і в офлайні – абсолютно безкоштовний!


ПРИЧИНА №2
 Актуальна тематика, нагальні проблеми освіти 

Підвищення кваліфікації вчителя, згідно з вимогами сьогодення, має орієнтуватися на набуття комплексу компетентностей. І сьогодні це можливо реалізувати не лише під час активної освітньої діяльності на базі закладів післядипломної педагогічної освіти, але і й у програмах підвищення кваліфікації за допомогою будь-яких форм і видів фахової діяльності, що забезпечує професійне зростання. Саме цьому і присвячена онлайн-конференція.


ПРИЧИНА №3
 Можливість отримання презентаційних матеріалів 

Доповіді спікерів спрямовані на аналіз особливостей професійного розвитку і способів підтримки педагога в системі підвищення кваліфікації – дуже цікаве і, водночас, складне питання. Також фахівці акцентуватимуть увагу на особливостях упровадження інноваційної технології професійного розвитку педагога. І, звісно ж, хочеться зберегти найголовнішу інформацію на теми цього спектру. На цей випадок, ми вже потурбувалися про вас і підготували найголовніші факти з доповідей (у форматі презентацій), які отримають усі учасники конференції без виключення!


ПРИЧИНА №4
 Сертифікат про участь 

Ви також маєте можливість отримати документ, що підтверджує вашу участь у сертифікованій освітній конференції всеукраїнського рівня. Долучайтесь до заходу, де справжні фахівці обговорюватимуть найгостріші питання щодо підвищення кваліфікації освітян і отримайте сертифікат про участь. Досвідчені спеціалісти, обізнані в питаннях сучасних перспектив та викликів української освіти, вже з нетерпінням чекають на «день ікс», щоб поділитися досвідом і спрямувати свої сили на покращення освітнього процесу.


ПРИЧИНА №5
 Публікація у збірнику тез 

«Всеосвіта» знає наскільки важливо офіційно закріплювати ваше авторство на власні наукові напрацювання! Тож, якщо ви працюєте у сфері освіти й готові поділитися своїми унікальними знаннями, ми вам допоможемо. Після перегляду фаховою комісією матеріалів ваших тез, їх буде опубліковано на сторінках нашого збірника. А паперове видання дозволить презентувати свої інтелектуальні напрацювання у матеріалізованому виді – респектабельно та серйозно.


Тому не зволікайте і ставайте частиною команди агентів змін освіти!

Зареєструватися на конференцію можна тут: https://vseosvita.ua/conference

Детальніше – за посиланнямhttps://vseosvita.ua/news/n-3753.html

Виникли запитання? Усі відповіді – за телефоном 0-800-331-031 (дзвінки на території України безкоштовні)

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Читайте також:

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!