і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів

ТОП-5 причин, чому вчителям варто мати освітній журнал «Всеосвіта»

Не пропустіть! Лише до 31 липня ви маєте можливість передплатити журнали за акційною ціною.

Вам неодмінно потрібне друковане видання «Всеосвіта» якщо ви сучасний вчитель та прагнете постійно бути на хвилі освітніх інновацій, проводити уроки з елементами яскравих наочних матеріалів та корисних ігор, які дозволять перевіряти, наскільки діти добре засвоїли матеріал.

А для остаточної переконливості, наводимо  ТОП-5 причин чому ці журнали мають бути у кожного вчителя:

Причина №1
Якісне тематичне видання для учнів і вчителів

Над створенням кожного номера журналу наша команда працює кілька місяців, аби зібрати актуальну інформацію, зробити якісні світлини, створити розробки, придумати до дрібниць концепцію видання. Журнал приємно тримати в руках, усі сторінки із глянцевим покриттям, а розробки створені із більше цупкого паперу, щоб прослужили якомога довше.  

Причина №2
Цінні поради від психологів, методистів, провідних педагогів і фахівців у сфері корекційної роботи

Журнали «Всеосвіти» стануть для вас надійним другом і порадником у будь-яких питаннях, які найбільше турбують. Ви отримаєте відповіді на безліч запитань: як уникнути професійного вигорання, як розпочинати з дітьми говорити на сексуальні теми, як продуктивно провести відпустку, як організувати пришкільні літні табори тощо.

Причина №3
Безліч цікавих розробок для урізноманітнення освітнього процесу та оформлення робочого місця

Журнали «Всеосвіти» містять різноманітні матеріали, спрямовані на розвиток пізнавальних, творчих здібностей у дітей. Це календарі, плакати на актуальні теми, кубок «Твоя мета», куля «Тріскіле», 3D-плакат Тараса Шевченка, гра «Даббл», «Запитаріум» і «Хімічне бінго».

Причина №4
Актуальні освітні новини та цікаві інтерв’ю

Крім чималої кількості розробок журнали порадують вас інтерв’ю з цікавими особистостями, які діляться власним досвідом. Ви дізнаєтесь про історію успіху Олександра Лисича, фіналіста Global Teacher Prize Ukraine 2018, як ідеї НУШ тісно перекликаються з педагогічними ідеями Василя Сухомлинського, як в одній із київських шкіл успішно впроваджується інклюзивна освіта, про небезпечні ігри, в які грають діти тощо.

Причина №5
Акційна ціна

Лише до 31 липня у вас є чудова можливість оформити передплату на всі 4 номери журналів. Такої нагоди більше не буде, тож радимо не баритись. Ви отримаєте максимум користі за низьку ціну!

Передійть за посиланням, щоб оформити: https://vseosvita.ua/journal

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти