+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

ТОП-20 творчих ідей для створення ефективного класного менеджменту

Усе, що вам потрібно для урізноманітнення уроків та створення позитивного мікроклімату в класі:)

Класний менеджмент давно влився у повсякденну практику закордонних шкіл, проте в Україні питання впровадження якісної моделі такої методики досі лишається актуальним. Наприклад, в американських школах візуальні стимули у формі стендів та плакатів використовує чи не кожен вчитель. Класи, оформлені за технологією класного менеджменту допоможуть вчителю створити доброзичливу атмосферу між усіма учасниками освітнього процесу.

Для того, щоб навчання ваших дітей проходило якомога цікавіше та корисніше, команда «Всеосвіти» створює яскраві розробки, які допомагають дітям не лише краще навчатися, але й чудово підходять для оформлення класу в стилі НУШ. Ми створили для вас добірку найкращих творчих розробок від креативної команди “Всеосвіти”, які ви можете завантажувати абсолютно безкоштовно!

Ексклюзивний календар для вчителя від проекту «Всеосвіта» на 2018-2019 навчальний рік

Календар налічує 365 днів, розбитих за місяцями та навчальними чвертями. Окремими кольорами відмічені всі найважливіші дати для школи: День знань, День вчителя, державні свята, шкільні канікули та останній дзвоник.


Яскравий календар 2018/2019 для вчителя від проекту «Всеосвіта»

Окремими кольорами відмічені всі найважливіші дати для школи: День знань, День вчителя, державні свята, шкільні канікули та останній дзвоник.


Настільний ексклюзивний календар для вчителя від проекту «Всеосвіта» на 2018/2019 навчальний рік

Цей оригінальний календар гармонійно доповнить дизайн кожної класної кімнати та стане особистим помічником українських вчителів.


Абетка від «Всеосвіти» – це саме те, що необхідно на уроках української мови для початкових класів

Кожна буква проілюстрована оригінальним малюнком – зображенням тварини, яка так чи інакше пов’язана з багатою фауною України.


«Правила класу» від проекту «Всеосвіта»

Розробка складається з 16 проілюстрованих правил. Ви можете завантажити їх як єдиним файлом, так і окремими частинами, щоб якнайкраще скомпонувати збірку правил саме для вашого класу.


Креативні розклади уроків від проекту «Всеосвіта»

Ми розробили неймовірно яскраві розклади шкільних занять, щоб окрім практичної користі, графік уроків став яскравим елементом оздоблення кімнати. 


Календарі спостереження за погодою від проекту «Всеосвіта»

Календарі спостереження за погодою – це неймовірно корисні розробки для дітей, які допоможуть їм в цікавій формі вчитися слідкувати за погодою.


Плакат з рухомою стрілкою «Дні тижня»

Рухома стрілка, яка входить до набору, додасть в процес засвоєння знань ігрові елементи та зробить вивчення цікавішим та ефективнішим.


Набір мотиваційних браслетиків

Мотиваційні браслетики з похвалою для дітей, які допоможуть вам заохочувати учнів до навчання та гарної поведінки.


«Навчальний годинник» або розпорядок дня школяра «Мій день»

Дві чудові розробки для молодших школярів, щоб допомогти їм поєднувати відпочинок і навчання, а також вчитися визначати час та розповідати про свій режим дня.


4 пори року – «Дерево сезонів» – нова творча ілюстрація

Завдяки новинці, ви зможете в ігровій формі пояснити дітям, що таке пори року, і в якій послідовності вони змінюються.


Таблиця «Вчимось рахувати»

Розробка стане у пригоді на уроках математики в початковій школі та доповнить дизайн вашого класу.


Кругообіг води в природі

Розробка створена для того, щоб вчителі могли легко і просто пояснити дітям, як відбувається перебіг складних явищ природи.


Ілюстрована таблиця розділових знаків

Унікальна розробка ілюстрованих розділових знаків, яку ви можете використовувати як цілісну таблицю, елемент оформлення класу чи роздатковий матеріал.


Набір тематичних плакатів до Міжнародного дня Чорного моря

Ілюстративний матеріал, з допомогою якого ви можете прикрасити змінний тематичний осередок класу та провести пізнавальний урок. До розробки входить плакат “Чорне море” та плакат “Жителі водних глибин”.


Таблиця множення. Макет 3D-олівця для вирізання + 2 плакати з таблицею множення

Математика може стати улюбленим предметом для ваших учнів, якщо застосувати яскраві та корисні допоміжні матеріали. 


Ілюстровані плакати “Професії” без сексизмів. 23 тиждень НУШ “Професії”

Всеосвіта” розробила яскравий ілюстративний матеріал, який стане в пригоді вчителям при підготовці до 23 тижня НУШ “Професії” та допоможе пояснити учням тему “Чи бувають професії тільки для чоловіків або тільки для жінок?”. 


Теми НУШ «Професії» та «Спорт»: ілюстративний матеріал

Таблички можна використовувати в ролі роздаткового матеріалу або елементів оздоблення змінного тематичного осередку класу. 


“Тепломір настрою” для вашого класу у стилі НУШ

Персонажі “Тепломіра настрою” мають різні вирази обличчя, що дозволить дітям провести паралелі, якнайкраще зрозуміти власний настрій.


Готівковий і безготівковий розрахунок: схематичне зображення грошей

Завдяки цій розробці ваші учні ознайомляться із виглядом українських купюр, дізнаються історію виникнення та розвитку грошей в Україні, що таке пластикова картка, і який вигляд мають чеки.


Нагадаємо, усі творчі ідеї та розробки можна знайти у розділі “Класний менеджмент”. Робіть свої уроки ще кращими разом зі “Всеосвітою”! 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись