+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

ТОП-10 паперових забав для дітей

Добірка надзвичайно цікавих ідей для створення поробок з паперу.

Кольоровий папір – один із найпопулярніших матеріалів для хендмейду. Чого з нього лише не зробиш: фантастичних паперових міст, тваринок, листівок тощо. Ба більше, паперові розробки часто використовуються на уроках вчителями. Адже загальновідомо, що незвичайні способи навчання розвивають творчу складову кожної особистості і мотивують її прагнути нових знань. Навчати граючись – це новий підхід, здатний пробудити в дитині цікавість до наук.

Щоб не марнувати часу на пошуки цікавих матеріалів для уроків, пропонуємо вам перелік із серії «Цікава школа», від яких діти постійно отримуватимуть задоволення:

Паперова механічна забавка для дітей

На прикладі цієї поробки діти зрозуміють принцип дії механізму обертання. Наприкінці заняття у кожного школяра буде власна неповторна іграшка.


Метаморфози в ім’я геометрії

Дві неординарні поробки, після якої ваші учні полюблять геометрію ще дужче. Зрозуміла інструкція і мінімум часу – дитячі рученята вже тримають тримірну форму та кумедні геометричні куби.


Проект «Паперово свято»

І хоча свята вже минули, але туга за оленями і ялинками ще може з’являтися впродовж року. І хоча мініатюрні, але такі дивовижні паперові фігурки можуть знову «оселитися» у вашій оселі.


Равлики своїми руками: просто й весело

А що ваші «чомучки» знають про равликів? Пропонуємо зробити їх власними руками, додавши кожному неповторний візерунок, та ще й дізнатись 10 цікавих фактів.


Екзотичні паперові рибки: ідеї на урок

Світ рибок дуже різноманітний і прекрасний. Ви також можете у цьому переконатись всього лише змайструвавши власних екзотичних мешканців водних глибин та дізнавшись про них дивовижні факти. Саморобки чудово доповнять уроки 29 тижня НУШ на тему «Світ тварин».


Чудові ідеї для створення діорам

Діорама – це неординарний проект, який виробляється не лише з паперу, але й інших допоміжних матеріалів. Обирайте тематику та пробуйте створити власну захопливу сцену.


Цікава математика: створюємо паперові міста

Ще один неординарний спосіб вивчити з дітьми математичні дії. Паперові міста – створюються досить швидко та перетворюються на захопливу математичну гру.


Зроби сам!

Створюємо власноруч складний паперовий механізм – вертикальний вал. На верхівку готової коробки можна додати будь-якого персонажа і почати гратися. Весело й цікаво!


Розмальовки 2 в 1: розмальовуй та створюй власний міні-театр

Інтерактивні паперові розмальовки залучать дітей до творчої діяльності. За бажанням можна створити міні-театр. Саморобки чудово доповнять уроки 29 тижня НУШ на тему «Світ тварин».


Сови під новим кутом

Захопливі факти та саморобка – для цікавого уроку про птахів. Саморобка чудово доповнить уроки 29 тижня НУШ на тему «Світ тварин».


Навчайтесь весело, а «Всеосвіта» завжди вам у цьому допоможе! 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти