ТНЕУ спільно з Інститутом європейської інтеграції відкрив Міжнародний центр освіти

Завдяки створеному центру науковці з обох країн зможуть спільно працювати над цікавими ідеями, будуть організовуватись стажування та навчальні курси.

Євроінтеграція в Україні зараз активно обговорюється в суспільстві. Ми намагаємось наблизитись до європейських стандартів  не лише в освіті, а й у інших галузях.

Співпраця  з європейськими  організаторами позитивно вплине на якість нашої освіти.

Так, Тернопільський національний економічний університет спільно з Інститутом європейської інтеграції відкрили Міжнародний центр освіти та розвитку.

Повідомляється, що Центр стане місцем для проведення дослідження у сфері права.

Як інформує Studway, на базі закладу будуть проводити наукові експертизи різних секторів економіки, окрема, виявлення відмінностей правової та економічної системи Польщі та України.

Викладачів університетів зможуть розробляти навчальні програми для студентів денної, заочної та післядипломної освіти.

Тернопільський національний економічний університет був заснований у 1966 році. На сьогоднішній день про престиж університету свідчать відповідальні викладачі, серед яких 96 докторів наук, професорів, 610 кандидатів наук, доцентів.

Сподіваємось, плідна співпраця з Інститутом європейської інтеграції піде на користь обом сторонам. 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.