Талановитий вчитель – геніальні учні

Сьогодні (15 червня) та завтра (16 червня) «Освіторія» спільно з Global Teacher Prize, окрилені теплим вітром і сонячним промінням літа, організовують ексклюзивну екскурсію Києвом «Вчителі видатних».

У кожного з нас у житті є людина, яку ми можемо назвати Учителем (саме з великої літери), тому що його вклад у формування нашої індивідуальності неможливо переоцінити. І слово «вчитель» у цьому випадку не має нічого спільного з прямим тлумаченням визначення в українській мові. У цьому слові більше відображається мудрість, досвід та велике знання. Маю на увазі поняття слова «учитель», що більш притаманне східному світогляду, де такими вважають філософів та наставників.

Саме про таких людей і вирішили розповісти організатори цієї унікальної пізнавальної прогулянки. Адже не секрет, що «За кожним успіхом стоїть учитель!».

Кому своїми успіхом та знаннями завдячують Леся Українка, Павло Тичина, Володимир Винниченко, Максим Рильський, Михайло Грушевський, Микола Терещенко, Ігор Сікорський та багато інших видатних персон України? Про тих людей, які навчили цінувати власні таланти, які були поряд, підтримували та мали величезний вплив на юних особистостей.

Під час екскурсії винятково цікавий гід у капелюшку Софія Грабовецька розкриє секрети особливих вуличок та двориків, що відлунюють кроками людей, які не просто вивчили геніїв, а стали справжніми наставниками для відомих українців. Організатори обіцяють, що буде захопливо та пізнавально.

«Освіторія» пілготувала цей захід спеціально для того, щоб залучити більшу кількість людей для участі в Global Teacher Prize. Це щорічна національна премія для вчителів, натхненних своєю роботою. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства. Тому якщо у вашому оточенні є особливий викладач, який своїми освітніми інноваціями робить цей світ кращим – тоді вперед. Подаючи заявку на номінування, зробиш одразу декілька важливих речей:

  • Зможеш надати шанс людині, яка зробила великий вклад у розвиток багатьох своїх учнів і, зокрема, тебе;
  • Допоможеш привернути увагу суспільства до важливості освіти та ролі вчителів;
  • Посприяєш підвищенню престижу професії вчителя в Україні;
  • Підтримаєш популяризацію педагогічної спеціальності;
  • Надихнеш на використання сучасних методик;
  • Долучиш українських учителів до світової освітянської спільноти.

Прийом заявок на Global Teacher Prize Ukraine триватиме до 15 липня Переможець отримає 250 000 гривень та поїздку на освітній форум у Дубай.

Ми часто забуваємо дякувати важливим для нас людям. Той, хто вірив у тебе, незважаючи ні на що, той, хто своїм прикладом навчив надихати інших заслуговує на твоє тепле та щире «спасибі». Подякуй учителю, завдяки якому ти знайшов себе справжнього!

Посилання на «Освіторія Медіа»: https://osvitoria.media

Global Teacher Prize Ukraine: https://globalteacherprize.org.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.