Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події

Свинка в дім прийшла – щастя принесла: «Всеосвіта» вітає вас з Новим 2019-м роком!

Команда «Всеосвіти» щиро вітає освітян з Новим роком!

Песик – найкращий друг людини та, за сумісництвом, покровитель 2018-го року, поступається місцем веселій і хазяйновитій Свинці. Саме вона наводитиме лад у прийдешньому році, адже символ Жовтої Земляної Свині полюбляє порядок, затишок, фінансову стабільність та добробут.

Щоб весела і грайлива Свинка обов’язково принесла щастя у ваш дім, «Всеосвіта» за допомогою новорічної магії зачаклувала цю картинку на успіх! Тож нехай хазяйка нового року в усьому вам допомагатиме!

Команда «Всеосвіти» від щирого серця вітає усіх освітян з Новим, 2019-м роком та бажає безкінечного натхнення, душевних сил, грандіозних звершень і перемог. Прямуйте до своєї мети впевнено і непохитно, адже саме від вас залежать найбільші ваші досягнення!

2018-й рік став для нас знаковим: 20 лютого на світ з’явився інформаційно-освітній проект «Всеосвіта», створений задля підвищення рівня освіти в Україні. Ми досягли неймовірних для такого короткого часу вершин, встигли зробити безліч речей, а ще більше плануємо зробити у новому році. І все, що ми створюємо та розробляємо, уся наша праця присвячена саме вам – вчителям, учням та їхнім батькам!

Дякуємо вам, шановні вчителі! За вашу надійну підтримку, поради, за ваші творчі ідеї та бажання змінювати цей світ на краще! Дякуємо, що ви завжди поруч: ділитесь думкою та власним колосальним досвідом, розробляєте надзвичайно цікаві матеріали і повсякчас надихаєте нас.

Дякуємо вам, любі учні та учениці! За вашу старанність, наполегливість і непереборне прагнення до нових знань. Дякуємо за те, що не зупиняєтесь на досягнутому і впевнено рухаєтесь вперед, назустріч новим перемогам.

Дякуємо вам, дорогі батьки! За вашу щоденню працю і сили, які ви вкладаєте у розвиток вашої дитини. Саме завдяки вам юні дослідники отримують стимул та знаходять своє найпалкіше захоплення. Дякуємо за вашу підтримку і довіру!

Ми стаємо кращими завдяки вам і для вас!  

У вікно вже стукають свята, і «Всеосвіта» під чарівний дзенькіт новорічних дзвіночків вирушає на невеличкі канікули. Ми повернемося до вас 2 січня з безліччю позитивних новин та цікавими сюрпризами!

До зустрічі у Новому році!

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.