Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ №КВ 23246-13086Р від 19.04.2018р., що видано Міністерством юстиції України, інформування про освітні тенденції в Україні

Ми хочемо поділитися з вами радісною новиною, на яку чекала наша команда.

Шановні друзі! Відтепер «Всеосвіта» є офіційно зареєстрованим засобом масової інформації. Міністерство юстиції України офіційно затвердило «Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації» 

Повідомляємо, що незабаром виходить перший випуск щоквартального глянцевого  журналу «Всеосвіта».

Ми надзвичайно пишаємося можливістю стати голосом освітніх подій з усієї України, можливістю першими інформувати вас про найцікавіші навчальні заклади, знайомити з непересічними особистостями нашої талановитої країни – директорами, педагогами, учнями і, звичайно, їхніми батьками. Над нашим журналом працюватиме команда досвідчених спеціалістів, щоб наповнювати його якісним, перевіреним та завжди найактуальнішим контентом: це підбірка свіжих і виключно цікавих новин, захоплюючі інтерв’ю з людьми, які щодня змінюють Україну і цілий світ. Ми готуємо для вас пізнавальні матеріали, які допоможуть креативно провести будь-який урок, а також оригінальні вироби з паперу, що стануть у нагоді під час вивчення різноманітних тем.

Наш журнал неповторний за своїм дизайном. Ми створюємо унікальні авторські ілюстрації, спеціально підібрані до кожної рубрики, творчо оформлюємо тексти статей, розроблюємо для вас тематичні календарі, кулі-тріскеле, додекаедр та інші захоплюючі вироби, що стануть приємним бонусом у кожному випуску, а для зйомок на обкладинку запрошуємо талановитих і амбіційних учнів, яких ви вже бачили на сторінках нашого сайту. В нашому журналі ви знайдете не лише корисну, але й цікаву інформацію.

Українська освіта досить неоднорідна за своїми підходами та методиками, вона знаходиться у процесі розвитку, і нам важливо продемонструвати всі особливості цього процесу, розповісти про кожний, навіть найменший успіх – адже великі досягнення завжди починаються з найменшого. Ми будемо намагатись готувати для вас лише ексклюзивний матеріал. Ваші ідеї, думки та коментарі – ваша щира підтримка – допомагають нам щодня вдосконалювати наш продукт, краще розуміти вас та звертати увагу на усі важливі аспекти в освітній сфері.

Якщо ви хочете, щоб інформація про ваш освітній заклад чи власну навчальну методику потрапила до нашого друкованого видання, якщо у вас є історія про неоціненну роботу вчителів і батьків, про оригінальні проекти учнів, або ви просто бажаєте поділитися з нами чимось новим – залишайте заявку на інтерв’ю на нашому сайті «Всеосвіта» https://vseosvita.ua/site/interview, і наші журналісти миттєво вийдуть на зв'язок. Ми з радістю поспілкуємося з вами по телефону, у Скайпі, або ж з окремим редакційним завданням приїдемо в будь-який куточок України, щоб наживо все побачити.

Ми підтримуємо та освітлюємо те, чим дихає наша країна і що відбувається з українськими реформами, який вплив вони здійснюють на нашу освіту і на життя кожного окремого українця. Ми повідомляємо, що діється за межами великих міст, які цікаві теми є пріоритетними серед педагогічного середовища.

Ми впевнені, що наш журнал стане цікавим і корисним супутником – на роботі,  у подорожі, на відпочинку чи під час проведення уроку. Друковане видання виходитиме раз в квартал і міститиме найповнішу інформацію щодо сфери української освіти.

Незабаром ми додатково розкажемо про перший випуск друкованого глянцевого журналу «Всеосвіта», розповімо про те, як оформити підписку і отримати безкоштовний екземпляр на школу.

Усе, що ми робимо, ми робимо для вас! Дякуємо, що залишаєтесь разом із «Всеосвіта».

 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.