і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Супрун: Спілкування іноземною мовою – корисне для вашого здоров’я

Очільниця Міністерства охорони здоров’я розповіла про вигідну інвестицію у своє майбутнє.

Ні для кого не секрет, що знання іноземних мов відкриває найрізноманітніші перспективи. Починаючи від літератури, яку можна прочитати в оригіналі, оцінити її глибину без посередника-перекладача і закінчуючи можливістю реалізації своїх професійних здібностей на міжнародному рівні.

Однак, ми не задумуємось про те, який саме вплив ці навички мають на наше здоров’я. І дарма, адже мови допомагають поліпшити нейронні зв’язки, що забезпечує ефективніший мисленнєвий процес та загалом покращення роботи мозку. Паралельне використання декількох мов під час спілкування покращує когнітивні навички, що сприяє розвитку аналітичного мислення та збільшує продуктивність процесу прийняття рішень.

Володіння іноземною мовою покращує функціональність мозку. Ми маємо навчатись розпізнавати нові знаки, розуміти та обговорювати нові значення і спілкуватись в різних мовних системах. Ці вправи тренують мозок швидко приймати рішення. Люди, які розмовляють більш ніж двома мовами, можуть знизити ризик появи проблем з пам'яттю. Що більше мов ви знаєте, то менші ризики виникнення таких проблем. Більш того, знання другої іноземної мови сповільнює дегенеративні процеси у мозку для людей з хворобою Альцгеймера, – зазначила виконувачка обов'язків глави МОЗ Уляна Супрун.

Також очільниця відомства відзначила причину змін у мозку, що викликає двомовність. Процес застосування декількох мов під час комунікації, провокує збільшення вироблення сірої речовини в областях мозку, що відповідають за уважність пам'ять та концентрацію уваги.

Пояснення цього феномену дуже просте: здатність «перемикатися» між двома мовними системами мозок використовує і для вирішення інших задач. Тобто вивчення другої мови розвиває навички багатозадачності та гнучкості інтелекту.

Тож, якщо ви вже рішуче налаштовані на освоєння іноземної мови, пропонуємо вашій увазі, рекомендований Міністерством освіти і науки України, перелік безкоштовних онлайн-ресурсів, що допоможуть під час вивчення та викладання англійської:

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти