Студентський показ мод: Всеукраїнський конкурс професійної майстерності

У Харкові серед українських студентів відбувся конкурс "Прорив легкої промисловості", на якому презентували модний одяг.

Кожний відомий дизайнер одягу у свій час розпочинав зі звичайних ескізів на сторінках альбому чи зошита, намагаючись уявити, як модель виглядатиме на практиці, як сидітиме на тій чи іншій людині, яку тканину краще використовувати та яким чином поєднуватимуться кольори.

Студенти професійно-технічних училищ отримали шанс не лише продемонструвати власні колекції одягу, але й довести, що жоден модельєр не зможе повноцінно втілити в життя свої ідеї без допомоги закрійника, кравця чи швачки. Як повідомляє офіційна сторінка МОНу, Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України», який нещодавно відбувся в Харкові, об’єднав найталановитішу молодь: вона презентувала 31 колекцію одягу, зокрема зручну форму для працівників музеїв, костюми для артистів опери, театру та дитячих колективів. Серед конкурсантів нараховувалось 26 освітніх закладів з усієї України.

Враховуючи, що учасники конкурсу - студенти училищ, а не дизайнери, вони показали досить високий результат. Цим заходом ми також хотіли продемонструвати, що навіть найталановитіший модельєр не зможе втілити у життя ідеї без відповідно фахівця - швачки, кравця чи закрійника. Тому ми активно популяризуємо ці професії, – підкреслила радник Міністра освіти і науки України Голда Виноградська.   

Студенти продемонстрували найоригінальніші технології розпису тканин і не боялись поєднувати різноманітні форми оздоблень та фасонів, створюючи неповторні моделі одягу.  

У номінації «Дитячі колекції» переміг ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»; в номінації «Колекція для персоналу театрів та музеїв» перше місце отримав Центр ПТО № 1 міста Івано-Франківськ; а переможцем у номінації «Колекції для солістки та соліста театру» став Державний ПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну».

Крім того, в межах конкурсу для майстрів училищ і студентів роботодавці провели цікавий семінар, який мав на меті покращити рівень загальної підготовки і підготувати правильне уявлення про запити на ринку праці.

Фотоматеріали взяті з офіційного сайту МОНу.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.