Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події

Студенти ВНТУ представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях Еnactus World Cup

Команда здобула перемогу у фіналі національного відбору конкурсу, де взяли участь 11 вишів.

Конкурс відбувся на початку липня у столиці. Командам потрібно було створити соціально-підприємницькі проєкти, спрямовані на покращення якості життя людей. Передусім, авторам потрібно було акцентувати увагу на вирішенні економічних, екологічних та соціальних проблем.

Студенти Вінницького національного технічного університету презентували 3 основні і 2 додаткові проєкти. В одному із проєктів «Акустичний зір» команда запропонувала ідею для створення систем навігації, яку зможуть використовувати люди із порушення зору.

В проєкті на аграрну тематику учасники запропонували дві ідеї:

  • Перша – пояснює технологію безвідходного вирощування гарбузів, де після очищення плоду насіння можна використовувати для виготовлення олії, а шкірку та залишок м'якуша переробляти на добрива;
  • Друга – розповідає про певний вид черв’яків, які сприяють відновленню якості ґрунту та виготовлятимуть органічний органічне добриво (біогумус).

Ще один проєкт команди ВНТУ «Blue Blanet», спрямований на відмову від використання пластику та пропонує прилад для очистки річок від забруднення цими відходами.

Конкурс проходив у два етапи: перший півфінал, відбувався через жеребкування, де команди розподілялись на дві ліги. Після виступів усіх команд ми розповідали журі про наші проєкти, які реалізовували протягом року. Також ми представляли плани розвитку команди та додаткові можливості, зазначила капітанка команди та студентка ВНТУ Вікторія Богачук.

Українська команда візьме участь у міжнародних змаганнях Еnactus World Cup, яке проходитиме в Каліфорнії (США). Вітаємо команду із перемогою та бажаємо гідно виступити на міжнародній арені!


Нагадаємо, нещодавно «Всеосвіта» писала про те, як в одній із найуспішніших IT-шкіл України готують дітей до майбутнього.

Джерело фото МОН: https://mon.gov.ua/ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.