і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Студенти ВНТУ представлятимуть Україну на конкурсі Enactus World Cup у Кремнієвій долині

Вінницькі студенти стали фіналістами Національного відбору змагань Enactus Ukraine та вже у жовтні представлятимуть Україну на Всесвітньому кубку Enactus в США.

Вони представили 3 командні проекти, спрямовані на покращення якості життя. Вже у жовтні цього року переможці представлятимуть Україну на Всесвітньому кубку Enactus, який збере молодь з-понад 35 країн світу в Каліфорнії (США).

Наша команда презентувала 3 великі проекти та 3 підпроекти. Протягом року ми працювали над їхньою реалізацією у Вінницькій області. Важливо, що всі запропоновані соціально-підприємницькі проекти спрямовані на покращення життєвих стандартів людей, – зазначила учасниця конкурсу та студентка ВНТУ Катерина Подолянчук.

Команда мала всього 17 хвилин, щоб представити проект, а також розповісти про його ідею та ціль, досягнуті вже результати.

До прикладу, проект «Екологія без меж» пропонує систему збору та утилізації паперових стаканів у кавярнях та коворкінг-центрах. В межах проекту талановиті студенти розробили макет еко-контейнерів зі збору паперового посуду, який далі відправлятиметься на вторинну обробку.

Ще один цікавий студентський проект «Eco to the World» розповідає про можливості допомоги безробітним, незалежно від місця їх проживання. Студентам у реалізації цього проекту допомогла дівчина з м. Аккри (Гана).

Ми дистанційно навчили її виготовляти листівки з переробленого паперу. Тепер вона продає їх та отримує за це мінімальну зарплату, – розповіла Катерина Подолянчук.

Участь у конкурсі взяли ще 12 закладів вищої освіти. Друге місце посіла команда Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана, а третє – студенти Одеського національного університету.

Довідково: Enactus Ukraine – міжнародна організація, що обєднує студентів, викладачів та представників бізнесу. Студенти Enactus  по всьому світу втілюють у життя проекти по розширенню можливостей. А допомагає їм у цьому наставники з університетів та бізнесу. 

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо успіху на Всесвітньому кубку Enactus. Пишаємось, що в Україні є ініціативна і талановита молодь. 

Фотоматеріал узятий з сайту Педагогічної преси

Посилання на сайт Педагогічної преси: http://pedpresa.ua/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь