Студенти і бізнес: п’ятиденний тренінг для ХНЕУ з французьким спікером

У Харківському національному економічному університеті провели захід з планування та втілення бізнес-проектів.

Самореалізація в житті кожної людини грає неймовірно важливу роль. Це не лише можливість застосувати на практиці свої знання, таланти і навички, але й творчо втілити ідеї та проекти, знайти своє місце, довести власну значимість. Випускникам вищих навчальних закладів необхідна впевненість у майбутньому, в тому, що світ потребуватиме їхніх винаходів, концепцій і допоможе вдало реалізуватись.

З метою навчити студентів специфіці підприємництва, у Харківському національному економічному університеті провели п’ятиденний безкоштовний тренінг на чолі зі спікером Бертраном Тортельє, французьким професором Університету Ліон-2. Він детально ознайомив аудиторію з етами планування різноманітних проектів і їхнього подальшого втілення, крім того, дав декілька цінних порад щодо правильно комерціалізації ідей.

Як зазначає офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, на тренінг завітало 57 студентів з різних факультетів (консалтингу і міжнародного бізнесу, менеджменту і маркетингу, міжнародних відносин та фінансів), а також 14 викладачів університету. Бакалаври та магістри працювали над створенням власного бізнес-проекту, який презентували під час фінальної зустрічі.

Харківські студенти представили якісні та креативні презентації. Одразу помітна мотивація студентів до саморозвитку, нових знань та вмінь. Сподіваюсь, їм вдасться реалізувати ідеї та досягти успіху, – підсумував Бертран Тортельє.

Студенти вчились самостійно розробляти соціальні та комерційні проекти, дізнавались про найтонші нюанси підприємництва, які потрібно знати кожному, хто бажає досягти успіху в сфері бізнесу.

Зазначимо, що тренінг пройшов в межах Угоди про співпрацю між Університетом Ліон-2 та ХНЕУ.

Фотоматеріали взяті з офіційного сайту МОНу.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.