STEM-лабораторія з використанням освітніх ігор від Miniland

Створення дослідницького простору з використанням ігрових наборів іспанської компанії.

Є ігри, які здатні не лише розбавити дозвілля дітей, але й допомогти їм досліджувати світ, вчитися рахувати і ставити цікаві експерименти. 

Навчання за наскрізними лініями реалізується насамперед через організацію навчального середовища. Створимо унікальний дослідницький простір з використанням сучасного ігрового освітнього інструментарію іспанського бренду Miniland та авторської інноваційної технології «Сім пласких фігур» разом.


Склад числа. Арифметичні дії
Ваги Miniland математичні

3+7 =2+8

10 + 5 = 7 + 8

10·2 + 4 = 8 ·3

2х = 4 + 10

9 – х = 5

Використовуючи вантаж однакової маси і вибираючи довжину плечей ваг, дуже просто показати дії додавання, віднімання і множення, а також познайомити з поняттями «більше / менше». Наприклад, на одному плечі іграшки діти ставлять 6 і 4, а на іншому 3 і 7.

Десятковий запис натуральних чисел і десяткових дробів. Арифметичні дії з ними
Набір для навчання рахунку і сортування Activity Abacus Multibase

Збірна конструкція складається з 6 стовпчиків, на які нанизуються кубики різних кольорів (в наборі 90 кубиків), 12 карток із завданнями, дидактичні матеріали, зручний і міцний пластиковий контейнер.

Завдання: Викласти число 41523, назвати класи, розряди, розташувати цифри в зворотньому порядку і назвати число, порівняти ці числа (аналіз), викласти число, що удвічі більше за їх різницю. Замінити кількість десятків класу тисяч на цифру 9. Виконати аналогічні дії.

41523 – 32514 = 9009; 9009 · 2 = 18018
91523 – 32519 = 59004; 59004 · 2 = 118008

Математичний набір Miniland Base Ten Activity Set

Набір для знайомства з багаторозрядних числами, дає наочне поняття вимірювання площі та об'єму. Необхідний для порівняння і еквівалентності між одиницею /десятьма /ста / тисячею і першими основними математичними операціями (складання /віднімання / множення).

Розмір окремих кубиків – 1 см3

Завдання: 

  1. Використовуючи запис числа у вигляді суми розрядних доданків викласти число: 2 · 1000 + 9 · 100 + 5 · 10 + 8 · 1.
  2. Викладіть найменше семицифрове число (щоб цифри повторювались чи ні) та наступне за ним і попереднє до нього числа (робота в великих групах)
  3. Трицифрове число записали два рази поспіль. У скільки разів отримане шестицифрове число більше за дане трицифрове число? (учні самі придумують цифри в числах, об'єднання в трійки)
  4. Які цифри можна підставити замість зірочок, щоб утворилася правильна нерівність? Наочно продемонструвати один з прикладів (у правій і лівій частинах нерівності зірочкою позначено одну й ту саму цифру або цифри різні):
  5. 0,*2 > 0,4*; 2) 0,7*5 < 0,*69?

Дроби
Головоломка «Танграм» (84 елементи)

У наборі 12 комплектів по 7 фігур різного кольору, інструкція зі збірки силуетів, зручна і міцна пластикова банка для перенесення і зберігання комплектів.

Завдання: Засіяли частину поля, що відповідає зеленому трикутнику танграму. Яку частину було засіяно ? Яка площа поля, якщо було засіяно 25 га ? Скласти обернену задачу. Відтворити наочно з набором для дробів, якщо засіяли частину вдвічі більшу ніж зелений тан.

Гра «Склади рівності»

З набору для дробів та танів танграму обрати такі частини, що відповідають дробам:  12181438 . Скласти різноманітні вирази (суми, різниці, добутки, частки) з цих дробів.

183812

12- 1838

12- 3818

38- 1814

Довести правильність, використовуючи частини з наборів.

Сформулювати правило додавання та віднімання дробів з однаковими та різними знаменниками. Повторити основну властивість дробу, скорочення дробів.

Наскрізна лінія «Підприємливість та фінансова грамотність»
Набір доларових купюр і монет Activity Dollar Tray

Ця гра допомагає ідентифікувати грошові цінності й розуміти їх завдяки розвитку навички предметного оцінювання. Дитина практикує арифметичні здібності, вчиться рахувати й впорядковувати гроші в сегментованому лотку – у такий спосіб формується уявлення про фінансову систему та її функціонування. 

Завдання:

  1. Курс валют від Національного банку України (робота з гаджетом).
  2. Купити долари, євро.
  3. Продати долари, євро. Скільки втрачено коштів. Порівняти з великим підприємством.
  4. Робота з картками. Депозит.

Бажаєте дізнатись більше про освітні іграшки Miniland і їх використання на уроках? Переглядайте вебінар Галини Бондар, заступниця директорки з навчально-виховної роботи, вчителька математики, авторка технології «Сім пласких фігур».

Вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/stem-laboratoria-z-vikoristannam-sucasnogo-igrovogo-osvitnogo-instrumentariu-125.html

#онлайн_вебінар #STEM-лабораторія 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.