Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
1073
30 жовтня 2019 о 17:31
pdf Роздрукувати

STEAM-House 2019: відомі фіналісти всеукраїнських змагань з моделювання «розумних» пристроїв

Учасники змагань подали близько 150 оригінальних проєктів корисних та ефективних пристроїв.

У Києві організатори конкурсу STEAM-House обрали цьогорічних фіналістів національних змагань для школярів з моделювання «розумних» пристроїв. Ними стали стали 17 школярів з Києва, Одеси, Запоріжжя, Чернівців, Кривого Рогу, Горішніх Плавнів,  Дніпропетровської та Закарпатської областей.

Учасники змагань подали близько 150 оригінальних проєктів корисних «розумних» пристроїв. У фінал потрапили 10 найцікавіших.


 Номінація IoT – (Інтернет речей): 

Юрченко Анна, Павленко Анастасія (м. Одеса) – проєкт «Використання новітніх технологій для побудови інтелектуальних систем»;

Зінов'єва Таїсія, Кузнєцова Марія, Козиряцька Єлизавета (м. Запоріжжя) – проєкт «Автономний мобільний міні-агрокомплекс»;

Сергієнко Олександр, Чернов Данило, Цуканов Олександр (смт. Царичанка, Дніпропетровська область) – проєкт Smart Safety System.

 Номінація Smart gadgets (Розумні пристрої): 

Роман Віталій, Іван Сльоза (м. Горішні Плавні, Полтавська область) – проєкт Odor generator;

Корбут Михайло (м. Чернівці) – проєкт «Шини по сезону»;

Савчук Костянтин (м. Чернівці) – проєкт «Електророліки».

 Номінація Smart City (Розумне місто): 

Хараджян Михайло (м. Кривий Ріг) – проєкт «Створення штучної екосистеми»;

Левко Тамара (с. Довге, Закарпатська область) – проєкт Water Well Hydro Control;

Тумачов Віталій, Мехеда Денис, Лепський Олексій (м. Київ) – проєкт «Розумний снігоприбирач».


Фіналісти отримали від організаторів змагань електроніку та комплектуючі для виготовлення своїх проєктів. Тепер вони матимуть змогу до 20 грудня виготовити власну модель для презентації під час фіналу змагань. Переможців визначить журі, до складу якого увійшли представники партнерів та медіа-спонсорів конкурсу.

Організатор цьогорічних змагань – компанія Accord Group.

Співорганізатори: компанія-засновник конкурсу STEAM-House «ІТ-Інтегратор», Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та видавничий дім «Освіта». Комплектуючими учасників конкурсу забезпечує технологічний партнер MTI hi-tech Distribution.

Головні партнери конкурсу: Cisco Networking Academy, Kyiv Smart City, Microsoft, Asbis, ERC. 

Медіа-партнерами конкурсу STEAM-House-2019 є телеканал «1+1», онлайн-платформа «Освіторія», сайт «Сегодня», онлайн-видання Liga.net, Womo, Liferead.media, «Освіта.ua», «Всеосвіта», «Интернет и вещи», Facebook-спільнота «Типовий Київ» та інші.

Раніше «Всеосвіта» писала про те, що юні винахідники мають можливість продемонструвати свої найкреативніші ідеї у STEAM-сфері.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.