Стартував конкурс «Фінансова грамотність» для школярів, студентів і дорослих

Новий конкурс від «Всеосвіти» з цікавими подарунками та розіграшем для всіх, хто хоче покращити свої знання з теми фінансів.

Тема фінансів завжди є актуальною у суспільстві: ми повинні правильно розпоряджатися власним бюджетом, грамотно інвестувати кошти в ту чи іншу сферу, розуміти основні економічні процеси тощо.

З метою підвищення кількості фінансово-свідомих громадян і покращення рівня знань з фінансової грамотності, «Всеосвіта» оголошує про старт конкурсу «Фінансова грамотність» з тестовими завданнями для осіб всіх вікових категорій і гарантованими подарунками.

Хто може взяти участь у конкурсі: учні 1-11 класів, студенти, вчителі та дорослі

Тривалість конкурсу: з 4 до 24 листопада

Яка вартість участі: організаційний внесок за 1 учасника складає 20 гривень

Ми завжди підтримуємо прагнення учасників досягти перемоги, тому, аби їх підбадьорити та заохотити підкоряти нові вершини, наша команда підготувала особливий подарунок: яскравий фінансовий план та стильні нагородні документи (які отримають й організатори конкурсу). Ви їх зможете завантажити архівом в Особистому кабінеті.

Посилання на конкурс: https://vseosvita.ua/konkurs

Найголовніший подарунок для учасників підготувала іспанська компанія з виробництва іграшок «MinilandEducational», які є надійними партнерами «Всеосвіти».

Топ-20 щасливчиків стануть власниками набору доларових купюр і монет Activity Dollar Tray. Ця гра допомагає ідентифікувати грошові цінності й розуміти їх завдяки розвитку навички предметного оцінювання.

Хто може взяти участь у розіграші: всі, хто взяв участь у конкурсі «Фінансова грамотність»

Що необхідно зробити:

  • Сфотографуйтесь з подяками та поділіться думками щодо планування особистого бюджету. Для цього ми змоделювали таку ситуацію: «Вам на день народження подарували 1000 гривень. Що ви зробите з цими грошима?».
  • Опублікуйте світлини і свої міркування на сторінці розіграшу та поширюйте допис у соціальних мережах з обов’язковим хештегом #всефінанси та відміткою нашої сторінки @vseosvita.

Як обиратимуться переможці: на основі відкритого голосування. Роботи всіх учасників будуть відкриті для перегляду. 

Посилання на розіграш: https://vseosvita.ua/olympiad/s7d/top


Обов’язково долучайтесь до конкурсу та розіграшу, адже шанс на перемогу є абсолютно у всіх. Натискайте «Взяти участь» та уперед, до нових перемог у житті! 

#конкурс #фінансова_грамотність 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ГЕОГРАФІЇ залишилося:
0
3
міс.
1
3
дн.
2
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!