Спорт для школярів: у Харкові провели майстер-клас з воркауту

Харківські воркаутери провели майстер-клас для школярів з метою залучення їх до заняття спорту та здорового способу життя.

Екологія, неправильне харчування, постійні хвороби підривають наше здоров’я. Наш організм потребує ресурсів для того, щоб нормально функціонувати: вживання звичайних вітамінів не завжди може вирішити ряд проблем. Недарма кажуть, що «в здоровому тілі – здоровий дух». Істина давно усім зрозуміла, так не всі діти полюбляють уроки фізкультури, та й взагалі, спортом займаються далеко не всі. Як в такому випадку бути? Як пояснити учням, що спорт – це корисно, що спорт це не тільки змагання по баскетболу чи плавання. Зараз користується популярністю новий напрям у силових тренуваннях та фітнесі – воркаут (з анг. - street workout).

Свою назву комплекс вправ отримав від можливості виконувати його на простих вуличних конструкціях. Підходить такий інвентар, як брус, колода, сходи, дворова лавка, турніки, вкопані колеса і т. д. Воркаут офіційно не віднесений до якогось виду спорту, не визнаний ні в одній країні, хоча сьогодні ці заняття поширені серед молоді.

Щоб залучити учнів до здорового способу життя, та показати, що ще можна робити на турніках – харківські воркаутери провели майстер-класи. Лідер руху в Харкові Іван Криленко повідомив, що в планах команди відвідати понад 20 навчальних закладів.

З командою ми показуємо, що можна робити на турніках крім підтягувань. Намагаємося залучити якомога більше школярів до спорту і до здорового способу життя. Зараз у них є всі умови для занять спортом, тому що в місті відкриваються великі стадіони, вже біля кожної школи є майданчик для воркаута, - зазначив Іван Криленко.

Іван також нагадав, що 22 квітня в Харкові пройдуть змагання зі стріт-воркауту, в яких візьмуть участь понад 50 спортсменів з різних міст України. Всі охочі зможуть спостерігати за неймовірними трюками воркаутерів.

Зрозуміло, щоб побачити результат, потрібно постійно працювати над собою. При системним заняттях з воркауту Ви зможете швидко помітити, як ваше тіло починає «змінюватись», як підвищується витривалість та зміцнюються м’язи.

Сподіваємось, проведений майстер-клас пішов на користь школярам. Бути здоровим – зараз необхідність, а нашій нації потрібні міцні та активні діти! Любіть себе і слідкуйте за своїм здоров’ям! 

Фоматеріал взято з офіційного сайту Харківської міської ради

Посилання на офіціний сайт Харківської міської ради: http://www.city.kharkov.ua/uk/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.