Сьогодні Всесвітній день захисту слонів в зоопарках

"По-моєму, думка моя дуже проста: слон вірний від хобота і до хвоста". (Сара Груен)

(International Day of Action for Elephants in Zoos) – «Всесвітній день захисту слонів в зоопарках» не офіційне свято, запропоноване організацією «Захист тварин». Вперше подїі, присвячені цій даті відбулись у 2009 році. 

З кожним роком популяція цих тварин зменшується і їх вже навіть занесли до міжнародної Червоної книги. Захисники слонів закликають небайдужих людей звернути увагу на проблеми слонів.

А ми ж пропонуємо згадати найцікавіші факти про цих дивовижних тварин та переглянути добірку яскравих фотографій

1. Чи бояться слони мишей?

Вважається, що у слонів проблеми із зором, тому вони можуть не помітити маленьку істоту. Насправді ж, ніхто не може сказати, що слони боягузливі – вони дуже обережні, і тому до будь яких шумів ставляться дуже підозріло. А деякі учені стверджують, що слони бояться писку мишей. Та насправді ж, побачивши мишу, слон просто її обійде стороною.

2. Скільки видів слонів, що нині живуть на Землі ви знаєте?

Є усього три види: африканський саванний, африканський лісовий та індійський.

3.  Слони емоційні, вони люблять спілкуватися, мають відмінну пам'ять.

4. Слони полюблять купатися. Мабуть, вам доводилось спостерігати, як слони із великим задоволенням розбризкують воду не лише на себе, а й на оточуючих.

5. Слони вміють малювати. Як би це не здавалось дивним, але у них є талант. Найбільш поширене це вміння серед таїландських слонів.

6. Слони пересуваються дуже тихо через м’які підошви.

7. Слони шануються в багатьох релігіях. Індійський бог Ганеша зображується з головою слона, а африканські пігмеї вірять, що душі їхніх вождів після смерті вселяються у слонів.

8. А ще слони щиро посміхаються. Це змушує багатьох людей розчулитись та усміхнутись їм у відповідь.

9. Слони довгожителі. В середньому вони живуть до 70 років. Найстаріший слон – Лінь Ван з Тайваню помер у 2003 році у віці 86 років. Це був «бойовий» слон, який служив китайській армії під час другої китайсько-японської війни (1937-1945 років).

Як ми усі вже зрозуміли, слони – важлива частина екосистеми. Ми сподіваємось, що більшість людей перегляне своє ставлення до цих чудових тварин, які безумовно, щодня дарують усім щирі емоції. 

Посилання на Моя Планета: http://myplanet.com.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.