і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Вчимося дружити. Шлях до ефективної комунікації
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд

Сьогодні – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку

Україна разом з усім світом відзначає день, присвячений науковим досягненням в ім’я миру на землі.

10 листопада офіційно святкується Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, заснований в 2001 році під час Генеральної конференції ЮНЕСКО. Її основні положення стосувались зобов’язань, ухвалених в Будапешті в 1999 році, під час проведення спільної Всесвітньої конференції ЮНЕСКО та Всесвітньої ради з науки.

Темою Дня науки у 2018 році визначено слоган “Наука – право людини”. Він покликаний нагадати людству, що всі наукові досягнення здійснюються, насамперед, задля розвитку кожної сфери нашого життя, а також задля позитивного глобального прогресу. Це стосується будь-якого наукового напряму: медичного (створення ліків від найрізноманітніших хвороб), історичного (дослідження джерел виникнення та розвитку тих чи інших явищ, епох, народів), педагогічного (покращення загального рівня освіти), юридичного (окреслення законів, на яких будується суспільство) тощо.

Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку відзначається ще й для того, щоб наголосити: всі науково-технічні досягнення необхідно використовувати лише в інтересах миру, задля спокійного та захищеного майбутнього людської цивілізації. Крім того, в цей день вчені з кожної країни нагадують про важливість популяризації науки як міцної бази, на якій формуються найголовніші механізми розвитку нашого світу.  

“Всеосвіта” вітає вас з Днем науки і бажає творчих звершень та сміливості змінювати цей світ на краще!

Посилання на Укрінформ: https://www.ukrinform.ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти