Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
864
10 листопада 2018 о 17:04
pdf Роздрукувати

Сьогодні – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку

Україна разом з усім світом відзначає день, присвячений науковим досягненням в ім’я миру на землі.

10 листопада офіційно святкується Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, заснований в 2001 році під час Генеральної конференції ЮНЕСКО. Її основні положення стосувались зобов’язань, ухвалених в Будапешті в 1999 році, під час проведення спільної Всесвітньої конференції ЮНЕСКО та Всесвітньої ради з науки.

Темою Дня науки у 2018 році визначено слоган “Наука – право людини”. Він покликаний нагадати людству, що всі наукові досягнення здійснюються, насамперед, задля розвитку кожної сфери нашого життя, а також задля позитивного глобального прогресу. Це стосується будь-якого наукового напряму: медичного (створення ліків від найрізноманітніших хвороб), історичного (дослідження джерел виникнення та розвитку тих чи інших явищ, епох, народів), педагогічного (покращення загального рівня освіти), юридичного (окреслення законів, на яких будується суспільство) тощо.

Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку відзначається ще й для того, щоб наголосити: всі науково-технічні досягнення необхідно використовувати лише в інтересах миру, задля спокійного та захищеного майбутнього людської цивілізації. Крім того, в цей день вчені з кожної країни нагадують про важливість популяризації науки як міцної бази, на якій формуються найголовніші механізми розвитку нашого світу.  

“Всеосвіта” вітає вас з Днем науки і бажає творчих звершень та сміливості змінювати цей світ на краще!

Посилання на Укрінформ: https://www.ukrinform.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.