Сьогодні відзначають Всесвітній день охорони довкілля

Всесвітній день охорони довкілля – міжнародний день ООН, що відзначається щорічно 5 червня.

Всесвітній день охорони довкілля покликаний спонукати якомога більше людей до активних дій, аби не допустити, щоб навантаження на природні системи життєзабезпечення планети, яке зростає з кожним роком, сягнуло своєї критичної межі. 

Байдужість людей до проблем забруднення довкілля накладає свій відбиток. Небезпечні вихлопи шкідливих речовин отруюють наше повітря, вирубка лісів впливає на ерозію ґрунту і опустелювання. Тема Всесвітнього дня навколишнього середовища 2018 року – «Бій забрудненню пластиком» - закликає всіх об’єднатися для боротьби з однією з найбільш екологічних проблем нашого часу. Екологи з усього світу запевняють, що наша планета перетворюється на «Планету пластику» тож ми маємо свідомо підійти до вирішення цієї проблеми.

Тему Дня обрала Індія. Ця країна щодня бореться за кожний зелений кущик та деревце. Індія закликає людство до дбайливого ставлення до природи. Ми можемо зменшити вплив пластика на довкілля, якщо почнемо користуватися більш екологічними продуктами та матеріалами!

Посилання на Укрінформhttps://www.ukrinform.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.