і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Сьогодні в Україні відзначають День філолога!

Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб. (Іван Огієнко).

Упродовж усієї історії людина прагнула якомога глибше пізнати закони природи, всесвіт та саму себе. Не лише жестами, але й словами, люди намагались пояснити все те, що відбувалось навколо них. Вчені постійно досліджували походження мови, тож ця проблема не раз висвітлювалась у трактатах чи публікаціях великих філософів.

Заглибимось у історію:

Термін «філологія» з’явився в кінці II – на початку I ст. до н. е. Першим «філологом» називали грека Ератосфена (кінець III  - початок II ст. до н.е.). Він займався поезією, граматикою, математикою, географією, історією. У Давньому Римі першим «філологом» вважають викладача риторики Атея (III – II ст. до н.е.). Він займався філологічними та історичними науками. З розвитком філології як науки розвивались перші філологічні професії: вчитель словесності, бібліотекарі, перекладачі, тлумачі текстів.Тож це свято не лише для тих, хто вважає філологію своїм покликанням, але й для всіх, хто плекає любов до слова, читання, писемності та тих, хто цінує літературу. 

У День філолога команда «Всеосвіти» вітає усіх зі святом! Ми бажаємо вам успіхів, радості, натхнення для нових звершень! Ми хочемо, що цей день для вас став радісним і щасливим, а посмішка на вашому обличчі не згасала ніколи! 

Добірка гумористичних малюнків української художниці додасть вам порцію гарною настрою:

 

Фотоматеріали взяті з офіційної сторінки у мережі Facebook “Інжир”

Посилання на Всім: https://vsim.ua/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь