Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
875
24 жовтня 2018 о 10:44
pdf Роздрукувати

Сьогодні – день народження Організації Об'єднаних Націй

24 жовтня світова спільнота відзначає Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй.

Щорічно 24 жовтня у світі відзначають День Організації Об'єднаних Націй. В цей день у 1945 році було ратифіковано договір, що проголошував створення універсальної міжнародної організації, яка спрямує свої дії на забезпечення безпеки та миру у світі.

Ми, народи Об’єднаних Націй, сповнені рішучості позбавити прийдешні покоління нещасть війни, яка двічі в нашому житті принесла людству невимовне горе, і знову утвердити віру в основні права людини, у гідність і цінність людської особистості, у рівноправність чоловіків та жінок і в рівність прав більших та малих націй, та створити умови, за яких можуть дотримуватися справедливість і повага до зобов’язань…, – сказано преамбулі Статуту ООН.

Серед 51 країни-засновниці всесвітньої організації була і України. На сьогодні членами ООН є 193 держави світу, а останньою країною-учасницею ООН у 2001 році став Південний Судан.

Традиційно в цей день проводяться різноманітні заходи як для дорослих, так і для дітей: міжнародні концерти, зустрічі, дискусії, виставки, міжнародні телемости та тематичні квести.
Для школи цей день є чудовою нагодою ознайомити дітей зі структурою, принципами та метою діяльності Організації Об'єднаних Націй, а також розповісти їм про проекти ООН в Україні.

Фотометіали взяті з сайту Репортер.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.