Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Психолого-педагогічна діагностика: практичні кейси для корекційних педагогів
»
Взяти участь Всі події
0400ufwl-cf9b.jpg
Новини
2726
21 листопада 2018 об 11:18
pdf Роздрукувати

Сьогодні – День Гідності та Свободи

В цей день вшановують мужність та патріотизм українців, які стали на захист своїх демократичних прав.

Щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Свято присвячене двом віховим подіям в історії незалежної України, які показали світу, що українці сміливо відстоюють свої демократичні права – Помаранчевій революції та Революції Гідності.

В цей день вшановують мужність та патріотизм українців, які стали на захист демократії та подали гідний приклад прийдешнім поколінням. 21 листопада в різних містах України проводять різноманітні культурні та меморіальні заходи: інформаційні кампанії, виставки, концерти, покладання квітів та вшанування пам'яті загиблих героїв.

В закладах освіти в цей день закликають проводити тематичні уроки, які ознайомлять дітей з віховими подіями історії України та виховуватимуть покоління, яке з повагою ставитиметься до гідності кожної людини.

Ми маємо навчитися з повагою та обережністю ставитися до гідності кожної людини, а також навчати цьому наших дітей. Це масштабне завдання, яке не здатне виконати одна якась організація чи особа – для цього потрібна синергія багатьох людей. Саме тому ми закликаємо заклади приєднатися до проведення Всесвітнього Дня Гідності та самим стати частинкою тих змін, які ми прагнемо для нашої країни, – зазначає Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що Міністерство освіти і науки України пропонує проводити уроки Гідності в будь-який день символічного проміжку: починаючи з 21 листопада – Дня Гідності та Свободи України, до 9 грудня – Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Фотоматеріали взяті з сайту Житомир Інформ.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.