і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Соціальна стипендія ВРУ для студентів вишів

Понад 60 студентів вищих навчальних закладів матимуть соціальну стипендію Верховної Ради України.

Протягом 2018 року 66 студентів (курсантів) вищих навчальних закладів отримуватимуть соціальні стипендії Верховної Ради України. Вони призначені, перш за все, для студентів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

Пропозиції щодо стипендій надходили безпосередньо від вишів. Як повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, стипендія призначається лише на 1 рік і виплачується додатково до інших стипендій або грантів. Відлік виплат починається з 1 січня 2018 року, тож наразі студенти отримають перерахунок коштів за період, на який розпорядження Уряду ще не набрало чинності. Виплата триватиме до 1 січня 2019 року.

Цьогоріч серед стипендіатів 13 студентів  ЗВО  I-II рівнів акредитації – вони отримуватимуть 750 гривень. Для студентів ЗВО III-IV рівнів акредитації (на сьогоднішній день таких 53), виплата становить 900 гривень.

Претендувати на отримання стипендії ВРУ можуть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування (віком до 18 років), особи з їх числа, студенти (курсанти) ЗВО, які на період навчання залишилися без батьків (вік 18-23 роки), а також діти з малозабезпечених сімей.

Посилання МОН: https://mon.gov.ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь