Слухай і розмальовуй: онлайн-казки українською для дітей

Працівники "Суспільного мовлення" написали казки для дітей українською мовою та опублікували їх онлайн. Історії озвучили відомі українці.

В дитинстві, під час активного формування мисленнєвого процесу, важливо розвивати фантазію і спонукати до відтворення уявних образів. Діти в ранньому віці сприймають інформацію більшою мірою завдяки візуальним та аудіальним каналам. Вчені недарма вважають за необхідне щоденно читання казок вголос, адже таким чином тренується уява – невід’ємний елемент творчих здібносте     й. Дитина не бачить тексту, не читає самостійно, але звуковий рядок допомагає їй повноцінно змоделювати сюжет історії.

Учасники проекту «Суспільне мовлення» створили серію україномовних казок для дітей різного віку та виклали їх у вільний доступ. Кожну історію творчо озвучили відомі у сфері української культури українці: Христина Соловій, Саша Кольцова, Андрій Хливнюк, Сергій Жадан, Марко Галаневич (соліст групи «ДахаБраха») та інші. Як зазначає інформаційний портал Studway, не залишилися казки й без ілюстративного матеріалу – їх доповнили дивовижними малюнками Євгенії Гайдамаки.

Тепер батьки можуть увімкнути будь-яку історію на зручному для них гаджеті і створити для дитини чарівну атмосферу української казки. До того ж, в найближчому майбутньому з’являться зручні додатки для смартфонів.    

«Я сподіваюся, що дітям буде дуже цікаво слухати такі чудові казки та ще й змалку українською. І дуже радий, що ми робили цей проект. Сподіваюся, і ви будете їх слухати та розповідати друзям. А ще там є розмальовки. От прямо друкуй і малюй всіх цих зайців і лисиць», – ділиться редактор «Суспільного» Євген Спірин.

Аудіокниги останнім часом напрочуд популярні в Україні: їх слухать в метро, на роботі та навіть в якості підготовки до екзаменів. Осучаснені подібним чином казки також займуть відповідне місце в системі дошкільної освіти.

 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.