Школярі створили пластиліновий мультик про корупцію

В рамках конкурсу "Чесність починається з тебе" школярі 5 класу Роменської школи створили пластиліновий мультфільм!

Корупція – це дуже погано. Про це знають навіть діти! Ба більше, в українських навчальних закладах щороку проводиться спеціальний конкурс, на якому школярі за допомоги вчителів мають змогу виразити свої думки та погляди щодо брехні, підкупу, списування та загалом до недоброчесності в закладах освіти. Мета конкурсу – показати дітям важливість таких якостей, як чесність, совість та правда, виховувати та плекати в них ці якості. А це, в свою чергу, неможливо без повного усвідомлення, дітьми того, що чесність починається з кожного

В рамках цього проекту учні шкіл з різних куточків України представили на розгляд свої творчі відеороботи, які вони зробили разом зі своїми вчителями. Серед робіт є як відео, так і мультфільми!

Зокрема, учні 5-ого класу Роменської школи зняли пластиліновий мультфільм про корупцію. За словами їхньої вчительки, Олени Юракової, діти працювали над мультфільмом близько місяця. За цей час вони успішно спробували себе у ролі мультиплікаторів, адже учні ліпили фігурки малювали фони для мультику та навіть допомагали придумувати сценарій!

Тривалість мультфільму – трохи більше 2 хвилин. В ньому йдеться про вигадане місто, Закон та злу чарівницю  - Корупцію. За сюжетом, вона прийшла та зачарувала Закон, переплутавши в ньому всі літери та заразивши містян вірусом, через який всі почали брати те, що їм не належить. На щастя, чесні люди зібралися разом та склали заплутані слова в книзі закону. Після цього – зла чарівниця зникла, а гроші перетворилися в кольорових метеликів!

Насправді, було дуже цікаво з дітьми працювати, вони настільки обізнані в плані корупції, вони розуміють, що це погано. Дуже сподіваюся, що з цими думками вони і виростуть, бо вони вже зовсім нове покоління. На них надія, - розповіла вчителька.

Антикорупційне виховання наразі є дуже актуальним та важливим. Доказом цього є різноманітні конкурси, що присвячені боротьбі з недоброчесністю, а також той відгук, який вони зустрічають в суспільстві. Навіть існує ідея впровадження спеціального предмета, що стосується протидії корупції, в шкільну програму. Адже необхідно зосереджувати максимум зусиль на вихованні чесності та совісності в молоді та пам’ятати, що вона – це наше майбутнє!  

Фотоматеріали зроблені на каналі проекту SAIUP на YouTube.

Відео взяте на какалі SAIUP на YouTube.

Інформація взята на сайті Спецкор: http://spec-kor.com.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.