Школа не тільки за місцем проживання

МОН внесло зміни до закону «Про освіту», ухваленого 5 вересня 2017 року, який передбачає, що дитина буде гарантовано зарахована до першого класу за місцем свого проживання.

МОН внесло зміни до закону «Про освіту», ухваленого 5 вересня 2017 року, який передбачає, що дитина буде гарантовано зарахована до першого класу за місцем свого проживання. Згідно нової процедури, батьки зможуть віддати дитину й до інших шкіл за наявності в них вільних місць. Це суттєво розширює вибір бажаного навчального закладу.                                                                                                                           

Зміни офіційно внесуть до «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», який на сьогоднішній день знаходиться в процесі розробки.

– Право на освіту є першочерговим для кожної людини. Тому ми прослідкуємо за тим, щоб жодна дитина, яка має в наступному році піти в перший клас, не залишилась поза шкільним зарахуванням, – підкреслив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей. Задля максимально прозорої та справедливої системи зарахування до перших класів міністерство постійно організовує консультації з адміністраціями шкіл, проводить ознайомчі зустрічі з батьками та застосовує досвід провідних в освітній реформі країн – Фінляндії, Японії, Австралії, Німеччини та інших.

 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.