Школа майбутнього: нетрадиційне навчання у школі в селі Путрівці

В рамках нової освітньої платформи (НОП) на базі навчально-виховного комплексу свою діяльність продовжує школа майбутнього.

У селі Путрівка Васильківського району школа була побудована у 2013 році, та у 2016 році у закладі почалися неймовірні перетворення. Зміни торкнулися не лише зовнішнього вигляду будівлі, але у середині школи на дітей чекав приємний сюрприз.

Усі учні тут навчаються за новою програмою: немає ніяких виправлень червоною ручкою, заучування таблички множення, натомість, для дітей проводять інтерактивне навчання. Окрім того, школярі можуть малювати на стінах (але у спеціально відведеному місті). Їм дозволено використовувати гаджети на уроках, зокрема планшети. Заклад відрізняється ще й тим, що для учнів та батьків завели електронний щоденник.

Концепція школи майбутнього у Путрівці заснована на чотирьох основних принципах:

1.Новий простір

2.Новий контент

3.Нові технології

4.Новий менеджмент

Увійшовши до школи і прогулявшись по коридорах, увагу привертають стіни: на них зображені математичні та фізичні формули, підказки для дітей на контрольних; є зображення відомого фізика Альберта Ейнштейна. Діти можуть грати у класики, сидіти на м’яких пуфиках, розв’язувати логічні загадки.

Як зазначає Київська Обласна Державна Адміністрація, на даний момент, школярі отримують необхідні навички роботи у команді, вміють виділяти головну інформацію, вчаться критично мислити, аналізувати та спілкуватися.

Тут учні не виконують домашні завдання, вони самостійно обирають предмети і мають індивідуальний план навчання. Також, педагоги подумали і про іноземні мови. Для англійської мови відведені курси, щоденні заняття. Більшу вагу приділятимуть розмовній практиці. Навчання предметів відбувається 2 мовами, а за потреби, учні можуть отримати сертифікат міжнародного рівня.

Очевидно, дітям подобається інноваційне навчання в оновленій школі. Мабуть, вчитися у такому закладі хотів би кожен. Цікаво, що школярі називають учбовий заклад «Аліса у задзеркаллі», або ж «Український Хогвартс». Дійсно, вигляд школи нагадує будинок із мультфільму, або ж фантастичного кіно.

Наші діти мають право отримувати якісну освіту, і більшість шкіл це довели на власному прикладі. Приємно, що перетворення торкаються не лише самої системи викладання, але й змінюються методи й підходи до учнів, оновлюються школи, впроваджуються новітні технології та інноваційні програми.

Сподіваємось, що такі перетворення відбудуться у всіх школах України.

Фотоматеріали взяті з офіційного каналу Радіо Свобода на YouTube

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.