Новини
1462
19 липня 2019 о 13:15

Шкільні медіа об'єднають на єдиній платформі Youth Media Lab

МОН та Мінінформполітики анонсували спільний проєкт.

Створення шкільних медіа є головною метою спільного проєкту Міністерства освіти і науки України та Міністерства інформаційної політики України. Про початок восени нинішнього року масштабного освітнього проєкту Youth Media Lab повідомили міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич та перший заступник міністра інформполітики України Еміне Джапарова.

Відеороз'яснення щодо деталей цього проєкту опубліковане на Ютубканалі Міністерства інформполітики. 

Протягом цього шкільного року і наступного у 20 регіонах, у 20 українських школах у цих регіонах будуть встановлені прекрасні сучасні медіатеки, шкільні медіа, – повідомила Еміне Джапарова.

За словами представниці Мінінформполітики, створюючи засоби інформації у своїх школах, діти навчатимуться відстежувати «ті зміни, які відбуваються навколо, і сучасною мовою їх артикулювати». На її думку, втілення нової ідеї також дозволить школярам з різних регіонів країни обмінюватися досвідом та долучатиме дітей до всіх світових сучасних мейнстрімів і трендів.

Лілія Гриневич повідомила, що всеукраїнську медіаплатформу для школярів запускають за підтримки «Google Україна».

На цій медіаплатформі кожна школа може зареєструвати свій кабінет, обмінюватися медіаконтентом і так само «лайкати» контент один одного! – поінформувала міністерка.

Гриневич додала, що платформа працюватиме ще й як соціальна мережа, що дозволить українським школам популяризувати свої медіавидання.

Учбові заклади для пілотування проєкту обиратимуть за конкурсом, який розпочнеться у вересні. Для старту будуть визначені  20 шкіл у різних регіонах країни. Закладам, які бажають взяти участь, вже можна готувати заявки на участь.

Джапарова і Гриневич наголосили:  реалізація освітнього проєкту Youth Media Lab здійснюється завдяки підтримці партнерів – Агенції з міжнародного розвитку США та «Google Україна».

Посилання на Укрінформ:  https://www.ukrinform.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!