Шкільна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Весна – 2018»

Увага! «Всеосвіта» дарує Вам чудову нагоду пройти олімпіаду з Української мови (1-11 класів) абсолютно безкоштовно!

Шановні друзі! Ми з радістю представляємо Вам новий унікальний розділ на нашому сайті – Олімпіади. Це неповторна можливість як для учнів, так і для вчителів взяти участь в інтелектуальних змаганнях, перевірити рівень здобутих знань та отримати оригінальні, створені за особливим дизайном нагородні документи.

Усі олімпіади розбиті на сезони, тож Ви матимете справу виключно з тими завданнями, які безпосередньо стосуються пройденого Вами матеріалу на уроках. Вибір напрямків охоплює усі предмети шкільної програми, щоб Вам було зручно не лише орієнтуватись, але й обирати будь-яку необхідну категорію. Кожне завдання відповідає шкільній програмі середньої школи і за рівнем складності доступне для всіх  учнів; це захоплююче, неймовірно цікаве випробування, від якого Ви отримаєте справжнє задоволення.

Увага! «Всеосвіта» дарує Вам чудову нагоду пройти олімпіаду з Української мови (1-11 класів) абсолютно безкоштовно!

Сьогодні Ви маєте змогу стати учасником весняного сезону міжнародних дистанційних олімпіад «Всеосвіта Весна – 2018». До неї допускаються учні шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, технікумів та інших навчальних закладів, які займаються за програмою середніх загальноосвітніх шкіл. Ми піклуємося про Вас, тож наш проект пропонує надзвичайно вигідні умови: організаційний збір складає  50 гривень за учня  в одному конкурсі, а від 10 до 30% коштів залишається у Вас – для компенсації витрат на організаційні потреби!

Зручний формат участі передбачає виконання завдань в режимі OnLine (так само доступний в комп’ютерних класах), і вчитель цілком самостійно зможе внести відповіді у своєму Кабінеті на сайті. Крім того, наш ресурс надає доступ до перегляду власних відповідей: таким чином учень дізнається, які з них неправильні та ознайомиться з детальним поясненням.

Приємним бонусом наших олімпіад є гарантовані яскраві офіційні нагороди та чарівні іменні подарунки від проекту «Всеосвіта» всім учасникам – учням, батькам, вчителям, організаторам та навіть директорам шкіл. Звичайно не обійшлося без яскравих подарунків, поспішайте ознайомитися з інформацією на сайті! vseosvita.ua

Взяти участь в олімпіадах дуже просто: Ви обираєте будь-які предмети з наявного на сайті списку, вказуєте необхідну кількість учнів і одразу отримуєте розрахунок загальної вартості. Після вищезазначених дій Ви натискаєте кнопку «Взяти участь» і додаєте кожного учня окремо (або учнів з усіх класів чи з переліку доданих). На завершення натискаєте «Сплатити» і вибираєте будь-який зручний для вас спосіб (оплата онлайн, готівкою за допомогою терміналу тощо).
Ви маєте можливість відразу бачити систему використання компенсації та суму, яку заощадили.

Перейти на сторінку олімпіади

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.