Скандинавія в Україні: чому престижно бути вікінгом

Радянська система освіти потроху відходить у минуле, звільняючи місце для європейських реформ.

Сувора дисципліна і примусовість вже не грають визначальної ролі, натомість стає важливим розвивати емоційний інтелект дитини, її творчі здібності та індивідуальні риси. Звичайно, знання іноземних мов (не лише «стандартних» англійської, німецької чи французької) є невід’ємним елементом навчальної бази, яка в майбутньому забезпечить успішну професійну реалізацію.

Скандинавська гімназія  І-ІІІ ступенів в Києві зорієнтована на європейський рівень викладання. З 5 класу вона пропонує додати до офіційного навчального плану норвезьку, ісландську, данську, фінську та шведську мови на вибір, окрім наявних німецької, англійської та російської. Заклад тісно пов'язаний з посольствами Фінляндії, Данії, а також Швеції, що дозволяє здійснювати постійний обмін делегаціями школярів і вчителів, відправляти гімназистів на мовну практику, вивчення історії, культури народу до тієї країни, мова якої вивчається.

Фонд гімназійної бібліотеки щоразу поповнюється спеціалізованою літературою за сприянням дипломатичних представництв в Україні: таким чином учні забезпечені унікальним матеріалом, який допомагає проводити новітні дослідження в якості презентацій чи екзаменаційних проектів.

Специфіка навчальних методів Скандинавської гімназії полягає в розкритті творчої особистості, в закріпленні навичок, які б допомогли в складних життєвих ситуаціях (наприклад, розвиток емпатії та вміння швидко вирішувати конфлікти). Перш за все увага педагогів звертається на самореалізацію кожного учня, його сильні сторони, що перетворюються завдяки чітко спрямованим темам уроків на потужну основу для дорослого життя.

Разом із встановленою структурою обов’язкових предметів також враховуються індивідуальні інтереси гімназиста: в закладі діють різноманітні гуртки та секції (танці, футбол, шахи тощо) і додаткові студії (країнознавство Великої Британії, ділове англійське мовлення, економіка і т.д.).   

 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.