і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Sikorsky Challenge: наука та бізнес на одній арені

А чи знаєте ви, що в Україні повноцінно функціонує 8 стартап-шкіл Sikorsky Challenge? Там зростають справжні молоді дослідники та інноватори – інтелектуальна еліта нації.

В Україні останніми роками на всіх рівнях невпинно говорять про необхідність розвитку держави в інноваційному напрямку. Для цього запущено безліч проектів, прийняті необхідні закони, проводяться конкурси та різноманітні бізнес-інкубатори. Але що ж заважає Україні здійснити реальний інноваційний прорив?

На теренах нашої держави справді є колосальна кількість талановитої молоді з невичерпним інтелектуальним потенціалом. Проте найголовнішою нашою проблемою є те, що українські заклади вищої освіти досі не навчають своїх студентів працювати з новаторськими ідеями та заробляти на цьому капітал.

Розбити це «замкнуте коло» вирішили представники НТУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» та ініціювали створення мережі стартап-шкіл Sikorsky Challenge. Ці заклади створені для залучення творчої молоді в інноваційне підприємництво. Тут вирощують технологічні ідеї, запускають і розвивають інноваційні стартап - компанії.

Нині такі заклади функціонують у 8 вишах:

        ◦ Вінницькому національному технічному університеті (м. Вінниця);

        ◦ Приазовському державному технічному університеті (м. Маріуполь);

        ◦ Національному гірничому університеті (м. Дніпро);

        ◦ Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ);

        ◦ ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» (м. Покровськ);

        ◦ Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля (м. Сєвєродонецьк);

        ◦ Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ);

        ◦ НТУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» (м. Київ);

Організатори акцентують увагу на тому, що саме у східних регіонах України розміщена половина стартап-шкіл проекту.

За останній рік ми змогли підготувати у стартап-школах, що входять до нашої мережі, понад 280 дослідників і винахідників зі східних регіонів. Також у школах навчаються інноватори з центральної та західної частин України – таких підготовлено більш як 320. Загалом число наших випускників – понад 600 осіб”, - розповів ректор КПІ ім. І. Сікорського Михайло Згуровський.

Наразі триває підготовка до відкриття шкіл ще у декількох українських вишах – Херсонському державному університеті, Сумському державному університеті, Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка та Харківському національному аграрному університеті ім. В. Докучаєва.

З огляду на те, що одним з основних завдань мережі є створення, розвиток і підтримка стартап-компаній у різних містах країни, можна сподіватися на значене збільшення числа українських високотехнологічних стартапів, що, у підсумку, сприятиме оздоровленню української економіки.

Посилання на Sikorsky Challenge: https://www.sikorskychallenge.com

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь