Новини
6187
23 липня 15:22

Штраф за меми на вчителів: суд оштрафував батька львівського школяра за карикатури на педагогів у інстаграмі

Батька дитини суд оштрафував на 850 гривень.

Галицький районний суд Львова оштрафував батька львівського школяра, який у соцмережі Instagram малював меми на фотографії вчителів. Про це повідомляє Zaxid.net.

Зазначимо, у матеріалах справи йдеться про те, що у липні 2020 року 15-річний учень львівської школи №10 імені святої Марії Магдалини, де навчання ведеться польською мовою, створив сторінку у соцмережі Instagram, де публікував карикатури (меми) на фотографії вчителів школи.
Вчителі цю ситуацію сприйняли як булінг і написали відповідну заяву на хлопця у поліцію.

Під час судового засідання батько хлопчика свою провину визнав повністю. Тож суд визнав його винним за статтею № 184 (невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей) та оштрафував на 850 гривень. Крім цього, батько повинен заплатити 420 гривень судового збору.

Відомо, що апеляції на постанову суду батьки хлопчика не подавали.

Вас може зацікавити матеріал: Чи можуть звільнити вчителя за пости у соцмережах?

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.