Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події

Школи у п‘яти областях України працюють дистанційно

Через безпекову ситуацію та постійні обстріли російської армії школярі п'яти областей навчаються лише у віддаленому форматі.

Сьогодні, у Міжнародний день освіти, міністр освіти і науки Сергій Шкарлет долучився до національного телемарафону «Єдині новини».

Обговорення стосувалося освітнього процесу на початку другого семестру, можливостей для навчання українських учнів, які вимушено перебувають за кордоном, а також визнання результатів їхніх знань за національним законодавством.

Зокрема, Шкарлет повідомив, що нині освітній процес відбувається у 12 тис. 926 школах:

  • 3955 — у традиційному форматі;

  • 4363 — онлайн-режимі;

  • 4608 — змішано.

Профільний міністр зауважив, що із понад 3 млн 970 тис. учнів, які здобувають освіту, 2 млн 300 тис. учнів навчаються змішано або у традиційному форматі.

На жаль, у п‘яти областях (Донецькій, Запорізькій, Луганській, Харківській і Херсонській) безпекова ситуація та постійні обстріли не дозволяють здійснювати освітній процес ані очно, ані змішано. Тому усі школи працюють дистанційно, — наголосив Шкарлет.

Фотоматеріали: Сергій Шкарлет

Нагадаємо, 23 січня на Київщині у містах Бровари, Біла Церква та Буча учнів закладів середньої освіти евакуювали через загрозу терактористичного акту. На електронну пошту Управління освіти надійшов лист, що невідомий планує відкрити вогонь по дітях.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.