Школи у Києві продовжать працювати попри рекомендації МОН, – голова Держпромслужби

Олег Рубан заявив, що закривати школи на канікули раніше запланованого терміну недоцільно.

Влада Києва не рекомендуватиме школам розпочинати канікули з 15 жовтня. Учні столичних шкіл підуть на канікули, як і планувалося, з 21 жовтня. Про це в коментарі РБК-Україна заявив голова Держпродспоживслужби у місті Києві Олег Рубан.

Наразі наше завдання – пасивно проімунізувати дитяче населення та молодь з метою припинення активності епідеміологічного процесу. Це єдиний механізм. Якщо ми будемо дітей зараз відправляти на канікули, це затягне процес епідемії в країні, – сказав Олег Рубан.

За його словами, проімунізувати 60-80 % населення можна за допомогою колективного імунітету або проведення масової вакцинації.

Тому не закривати школи завчасно — це найбільш доцільний захід з метою призупинення агресивності цього збудника, – прокоментував голова Держпродспоживслужби у місті Києві.

Він додав: Кабінет міністрів рекомендував школам на всій території країни розпочати канікули з 15 жовтня, проте мер міста Києва Віталій Кличко озвучив, що в столиці канікули розпочнуться з 21 жовтня.


Вас також може зацікавити: МОН рекомендує закладам середньої освіти з 15 до 30 жовтня провести осінні канікули

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!