Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
605
27 вересня 2019 о 13:16
pdf Роздрукувати

Школярі змагатимуться у створенні smart-ґаджетів

Партнери «Всеосвіти» проводять змагання для всіх учнів середніх шкіл.

До 30 вересня в Києві приймаються заявки на другі національні змагання для школярів з моделювання «розумних» пристроїв – #STEAM-House 2019.

ІТ-змагання серед учнів середніх шкіл покликані не лише спонукати дітей генерувати нові ідеї, а й сприяти розвитку STEAM-освіти та впровадження сучасних технологій у програму #НУШ, затвердженої Міністерством освіти і науки.

Інформпартнером конкурсу є «Інтернет і речі».

Цьогоріч учні з усіх куточків країни у віці від 12 до 17 років вже вдруге змагатимуться у розробці ідей «розумних» пристроїв, їхньому програмуванні та виготовленні моделей таких гаджетів.

До 16 жовтня організатори та журі конкурсу визначать 10 фіналістів і презентують їм набори комплектуючих для проєктування гаджетів.

Фінал конкурсу відбудеться 20 грудня. Під час фінального етапу в Києві журі визначить і нагородить переможців у трьох номінаціях:

  • «Розумні пристрої»,
  • «Розумне місто», 
  • «Інтернет речей».

Організатор нинішніх змагань – компанія Accord Group. Співорганізатори: компанія-засновник конкурсу STEAM-House «ІТ-Інтегратор», Інститут модернізації освіти Міністерства освіти і науки України та видавничий дім «Освіта». Головні партнери конкурсу: Cisco Networking Academy, MTI hi-tech Distribution, Microsoft, Asbis, ERC.

Минулого року учасники STEAM-House подали близько 100 оригінальних проєктів. Перемогу в конкурсі здобули такі винаходи: «розумний» кран від Михайла Сірого (м. Горішні Плавні, Полтавська обл.) і система компенсації втраченого зору від Ігоря Шибки (м. Дніпро).

Щоб взяти участь у змаганнях цього року, учасникам потрібно зареєструватися за посиланням: https://sway.office.com/x9RJFpQXcfxsTj0v.

Ідею пристрою необхідно подати у формі заявки до 30 вересня.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.