Головне меню порталу
До 30 вересня в Києві приймаються заявки на другі національні змагання для школярів з моделювання «розумних» пристроїв – #STEAM-House 2019.
ІТ-змагання серед учнів середніх шкіл покликані не лише спонукати дітей генерувати нові ідеї, а й сприяти розвитку STEAM-освіти та впровадження сучасних технологій у програму #НУШ, затвердженої Міністерством освіти і науки.
Інформпартнером конкурсу є «Інтернет і речі».
Цьогоріч учні з усіх куточків країни у віці від 12 до 17 років вже вдруге змагатимуться у розробці ідей «розумних» пристроїв, їхньому програмуванні та виготовленні моделей таких гаджетів.
До 16 жовтня організатори та журі конкурсу визначать 10 фіналістів і презентують їм набори комплектуючих для проєктування гаджетів.
Фінал конкурсу відбудеться 20 грудня. Під час фінального етапу в Києві журі визначить і нагородить переможців у трьох номінаціях:
Організатор нинішніх змагань – компанія Accord Group. Співорганізатори: компанія-засновник конкурсу STEAM-House «ІТ-Інтегратор», Інститут модернізації освіти Міністерства освіти і науки України та видавничий дім «Освіта». Головні партнери конкурсу: Cisco Networking Academy, MTI hi-tech Distribution, Microsoft, Asbis, ERC.
Минулого року учасники STEAM-House подали близько 100 оригінальних проєктів. Перемогу в конкурсі здобули такі винаходи: «розумний» кран від Михайла Сірого (м. Горішні Плавні, Полтавська обл.) і система компенсації втраченого зору від Ігоря Шибки (м. Дніпро).
Щоб взяти участь у змаганнях цього року, учасникам потрібно зареєструватися за посиланням: https://sway.office.com/x9RJFpQXcfxsTj0v.
Ідею пристрою необхідно подати у формі заявки до 30 вересня.
Будь ласка, оцініть новину!
Користувач:
Кремзель Дарія АндріївнаВсеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам
Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.
Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.