Шкарлет вручив подяки юнакам, які врятували жінку

У МОН відзначили подякою героїчний вчинок юнаків.

Трьом юнакам, які врятували жінку на місцевому ставку села Станіславчик Жмеринського району Вінницької області т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет вручив подяки МОН. Вручення відбулось сьогодні, 16 липня 2020 року, в Міністерстві освіти і науки України.

Нагадаємо, раніше Сергій Шкарлет оголосив подяки юнакам.

Під час вручення т.в.о. Міністра освіти і науки висловив своє захоплення вчинком юнаків та подякував їхнім батькам і вчителям за виховання небайдужості, сміливості та вміння правильно реагувати на екстремальну ситуацію.

Юнаки, які врятували людину, попри небезпеку для власного життя, – це приклад для наслідування. МОН звернулось до Президента з клопотанням щодо нагородження юнаків медаллю "За врятоване життя", а також відзначило їх подяками Міністра освіти і науки України, — зазначив Сергій Шкарлет.


Вас також може зацікавити: Чого я досяг за 180 днів у школі: роздуми вчителя про результати власної роботи.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!