Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Практика реалізації інтегративного підходу до навчання учнів мовно-літературної освітньої галузі
»
Взяти участь Всі події

Шкарлет вручив подяки юнакам, які врятували жінку

У МОН відзначили подякою героїчний вчинок юнаків.

Трьом юнакам, які врятували жінку на місцевому ставку села Станіславчик Жмеринського району Вінницької області т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет вручив подяки МОН. Вручення відбулось сьогодні, 16 липня 2020 року, в Міністерстві освіти і науки України.

Нагадаємо, раніше Сергій Шкарлет оголосив подяки юнакам.

Під час вручення т.в.о. Міністра освіти і науки висловив своє захоплення вчинком юнаків та подякував їхнім батькам і вчителям за виховання небайдужості, сміливості та вміння правильно реагувати на екстремальну ситуацію.

Юнаки, які врятували людину, попри небезпеку для власного життя, – це приклад для наслідування. МОН звернулось до Президента з клопотанням щодо нагородження юнаків медаллю "За врятоване життя", а також відзначило їх подяками Міністра освіти і науки України, — зазначив Сергій Шкарлет.


Вас також може зацікавити: Чого я досяг за 180 днів у школі: роздуми вчителя про результати власної роботи.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.