Новини
1010
4 жовтня 13:51

Щотижнева підбірка вебінарів від «Всеосвіти»: важливі теми для освітян

У добірці – 5 актуальних вебінарів, що відбудуться на цьому тижні.

Щоб встигнути зробити важливі справи, варто правильно будувати свій графік. Для того, аби педагоги могли провести час з користю, ми підготували для них підбірку актуальних вебінарів від «Всеосвіти», що проходитимуть з 4 до 8 жовтня. Цього тижня вчителі дізнаються, як мотивувати дітей до навчання за допомогою онлайн-олімпіад, зможуть детальніше ознайомитись з основними принципами вакцинації, а також навчаться використовувати нетрадиційні методи малювання у роботі з дітьми.

Вебінари, які відбудуться цього тижня:


Інклюзивне навчання: корекційна спрямованість у роботі з особами з затримкою психічного розвитку

  • Дата: 04.10.2021 о 18:00

  • Спікер: Верещак Людмила Борисівна

Під час вебінара педагоги дізнаються, як працювати у напрямках методичної та фахової підтримки з питань роботи в інклюзивних класах/групах з особами з затримкою психічного розвитку. Зокрема, спікерка розкриє сутність поняття «категорія осіб із затримкою психічного розвитку в інклюзії», ознайомить педагогів з основними проявами затримки психічного розвитку у дітей дошкільного і шкільного віку. А також спікерка розповість про інструменти психолого-педагогічної адаптації й ознайомить педагогів з напрямками корекційно-розвиткової роботи з особами із затримкою психічного розвитку.

Напрям підвищення кваліфікації: створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/inkluzivne-navcanna-korekcijna-spramovanist-u-roboti-z-osobami-iz-zatrimkou-psihicnogo-rozvitku-419.html


Цифровізація освіти. Онлайн-олімпіада як сучасний інструмент мотивації до навчання

  • Дата: 05.10.2021 о 18:00

  • Спікер: Литвиненко Леся Анатоліївна

На вебінарі засновниця «Всеосвіти» Леся Литвиненко розповість, як за допомогою онлайн-олімпіад мотивувати учнів до навчання, як навчитись користуватись функціоналом кабінету олімпіади та бачити переваги використання онлайн-олімпіад для мотивації учнів, а також за яким алгоритмом проходити онлайн-олімпіади на платформі «Всеосвіта».

Напрям підвищення кваліфікації: використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку, формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту».

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/cifrovizacia-osviti-onlajn-olimpiada-ak-sucasnij-instrument-motivacii-do-navcanna-420.html


Онлайн-олімпіада для дошкільників як інструмент всебічного розвитку дитини

  • Дата: 06.10.2021 о 16:00

  • Спікер: Литвиненко Леся Анатоліївна

Під час вебінара учасники детально ознайомляться з алгоритмом проходження онлайн-олімпіади й дізнаються, як взяти участь у першому всеукраїнському заході, що допоможе формувати характер і особистість дитини, її ставлення до себе і до оточення. Крім того, дізнаються про переваги використання онлайн-олімпіад для розвитку логіки, пам'яті, мислення, уваги, спостереження та вміння розв'язувати прості задачі.

Напрям підвищення кваліфікації: використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку, формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту».

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/onlajn-olimpiada-dla-doskilnikiv-ak-instrument-vsebicnogo-rozvitku-ditini-389.html


Вакцинація як складова здоров'язбережувальної компетентності в освіті

  • Дата: 06.10.2021 о 18:00

  • Спікер: Хомич Людмила Сергіївна

На вебінарі вчителі ознайомляться з основними принципами вакцинації та її важливістю. Педагоги дізнаються, які вакцини є обов'язковими, а які додатковими. Крім того, спікерка розповість про механізм дії вакцинацій.

Напрям підвищення кваліфікації: створення безпечного освітнього середовища; психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/vakcinacia-ak-skladova-zdorovazberezuvalnoi-kompetentnosti-v-osviti-424.html


Незвичайні види малювання як форма розвитку творчості у дітей

  • Дата: 08.10.2021 о 18:00

  • Спікер: Калініна Юлія Миколаївна

Під час вебінара педагогічні працівники ознайомляться з авторськими напрацюваннями, досвідом використання нетрадиційних методів малювання у роботі з дітьми. Спікерка поділитися практичними порадами та техніками застосування відповідного методу і надасть інструментарій для подальшої роботи з дітьми.

Напрям підвищення кваліфікації: психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку, розвиток професійних компетентностей (знання фахових методик), формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту».

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/nezvicajni-vidi-maluvanna-ak-forma-rozvitku-tvorcosti-u-ditej-421.html

Якісно підвищуйте свою кваліфікацію на сайті «Всеосвіта»!

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: