Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Порядок передавання документів на зберігання до архіву закладу освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
387
6 грудня 2021 о 13:15

Щотижнева добірка вебінарів від «Всеосвіти»: важливі теми для професійного розвитку вчителя

У підбірці – 7 актуальних вебінарів, що відбудуться на цьому тижні.

Учителю важливо знати не тільки свій предмет і володіти методикою його викладання, а й бути обізнаним з іншими науками, різними сферами суспільного життя. Якщо ви шукаєте спосіб підвищити свій професіоналізм та дізнатись щось нове й корисне для себе, онлайн-вебінари від «Всеосвіти» – це саме те, що потрібно кожному педагогу.

ВЕБІНАРИ, ЯКІ ВІДБУДУТЬСЯ НА ЦЬОМУ ТИЖНІ:

Дислексія: як подолати труднощі та підвищити успішність в навчанні

Дата: 06.12.21 о 18:00

Спікерка: Здравчева Тетяна

Читання та письмо невід’ємні навички які формуються в початковій школі, а в умовах сьогодення і ще в дошкільний період. Але що ж робити коли розпочавши навчання в школі вчитель і батьки помічають, що дитина відчуває значні труднощі в оволодінні навичками читання і, як наслідок, труднощі в оволодінні навичкою грамотного письма? Школяр плутає букви, цифри, дитині важко виділити окремий звук у слові, важко списати речення чи навіть слово без помилок. Всі ці, та інші ознаки можуть бути проявами дислексії.

Під час вебінара спікерка охнайомить слухачів з іграми, завданнями та прийомами, що допоможуть підвищити успішність навчання молодших школярів з дислексією. Використовувати свої вміння на практиці.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/disleksia-ak-podolati-trudnosi-ta-pidvisiti-uspisnist-v-navcanni-456.html

Розвиток читання у дошкільному віці. Посібники серії «Розглядай та пізнавай»

Дата: 07.12.21 о 16:00

Спікерка: Товкач Ірина

Сьогодні батьки прагнуть, аби їхній малюк ще в дитячому садку навчився читати, вважають це вміння чи не одним з найважливіших показників його готовності до школи. При цьому загальний рівень інтересу до книги і читання в суспільстві стрімко знижується. У чому причина цього парадоксу? Що насправді маємо розуміти під навчанням дошкільнят читання? Як змалку плекати в дитини інтерес до книги і самостійного читання? Ці та інші питання розкриває авторка вебінара. 

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/rozvitok-citanna-u-doskilnomu-vici-posibniki-serii-rozgladaj-ta-piznavaj-459.html

Фінансова грамотність в старших класах. Форми та методи викладання та оцінювання

Дата: 18.12.21 о 18:00

Спікерка: Вожжов Сергій

З 2021-22 навчального року предмет «Фінансова грамотність» став предметом за вибором для викладання в ЗЗСО. Цей позитивний крок спрямований на те, щоб українські діти вже під час навчання у школі отримували базові знання відносно грошей, особистого бюджету, роботи фінансових установ та асортименту їхніх послуг. Але одночасно з цим на перший план виходить підготовка освітян щодо викладання фінансової грамотності.

Цикл вебінарів «Фінансова грамотність в старших класах» допоможе викладачам фінансової грамотності та представникам шкільних адміністрацій, тренерам курсів та керівникам гуртків з фінансової грамотності сформувати бачення та розуміння максимально ефективного впровадження курсу фінансової грамотності в своїх закладах освіти, освітніх курсах та таборах.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/finansova-gramotnist-v-starsih-klasah-formi-ta-metodi-vikladanna-ta-ocinuvanna-458.html

Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно

Дата: 08.12.21 о 18:00

Спікерка: Литвиненко Леся

Квести та вебквести – це цікавий інструмент для навчання та розвитку учнів. Під час вебінара засновниця проєкту «Всеосвіта», експертка у створенні сучасних освітніх інформаційних інтернет-проєктів Литвиненко Леся детально розкаже слухачам про алгоритми створення вебквестів та друкованих квестів, а також про особливості їх застосування у класі та під час дистанційного навчання; розширить робочий методичний інструментарій педагогів; висвітлить переваги використання квестів у освітньому процесі.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/stvoruemo-kvesti-ta-vebkvesti-dla-roboti-u-klasi-ta-distancijno-445.html

Робота з папером як засіб розвитку моторики у дітей

Дата: 09.12.21 о 18:00

Спікерка: Калініна Юлія

Не можна не дооцінювати значення розвитку дрібної моторики для розвитку дитини, особливо дитини дошкільника. За рівнем розвитку моторики, можна говорити про готовність дитини до шкільного навчання. З розвитком дрібної моторики пов'язані такі функції психіки як мислення, увага, уява, зорова й рухова пам'ять.

Робота з папером стимулює у дітей розвиток моторної координації, вміння діяти за вербальними інструкціями, слухове сприйняття, контроль за власними діями. Також формує графічні навички, готує руку дитини до письма.

Під час вебінара учасники розглянуть переваги використання паперових виробів для розвитку мілкої моторики дитини;отримають  інструментарій для роботи з дітьми, а також навчаться застосовувати даний вид роботи у своїй практиці.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/robota-z-paperom-ak-zasib-rozvitku-motoriki-u-ditej-455.html

Сучасний урок правознавства

Дата: 10.12.21 о 16:00

Спікерка: Наровлянський Олександр

Сьогодні уроки правознавства посідають далеко не найпрестижніше місце у системі шкільної освіти, хоча їх важливість для кожної людини важко переоцінити. Саме тому надзвичайно важливо зробити їх насправді цікавими та ефективними. Під час вебінара спікер надасть вчителям правознавства поради щодо використання різноманітних методів вивчення права, а також визначить умови ефективності різних методів та прийомів викладання та виокремить шляхи підвищення рівня зацікавленості учнів у вивченні права.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/sucasnij-urok-pravoznavstva-462.html

Номенклатура справ закладу освіти за новим змістом законодавства

Дата: 10.12.21 о 18:00

Спікерка: Маніленко Інна

Згідно з сучасними вимогами до організації діловодства кожний заклад освіти зобов’язаний щороку складати і затверджувати нову номенклатуру справ.

У зв’язку з адміністративно-територіальною реформою, прийняттям нових ДСТУ 4163:2020, виконання встановлених протиепідемічних заходів, номенклатура справ на 2022 рік повинна складатися з урахуванням цих змін.

Під час вебінару учасники матимуть змогу розглянемо всі правові та практичні аспекти зі складання номенклатури справ закладу освіти за новим змістом.

Також зареєстровані учасники матимуть можливість отримати орієнтовний зразок наказу про затвердження номенклатури справ на 2022 рік і орієнтовну номенклатуру справ для ЗЗСО, складену за функціональним принципом побудови.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/nomenklatura-sprav-zakladu-osviti-za-novim-zmistom-zakonodavstva-457.html

Більше вебінарів від «Всеосвіти» за посиланням: https://vseosvita.ua/webinar

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.