Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

21 лютого 2022 о 12:26
2 0

Щотижнева добірка вебінарів від «Всеосвіти»: важливі теми для підвищення педагогічної майстерності

Після проходження кожного вебінару ви можете отримати сертифікат про підвищення кваліфікації від «Всеосвіти» на 2 академічні години.

Понад один мільйон користувачів зареєструвалися на вебінари від «Всеосвіти». Ми надзвичайно пишаємося цим досягненням і дякуємо, що ви обираєте «Всеосвіту».


Зараз на нашій платформі – майже 500 вебінарів на актуальні та цікаві теми, розроблені 145 спікерами.

Ми й надалі працюватимемо для вас, підбиратимемо сучасні та важливі теми, щоб ви завжди були в курсі найновітніших освітніх тенденцій. Цього тижня, з 22 до 25 лютого 2022 року, відбудуться такі вебінари:

Методичний коментар до програм і підручників з української мови та літератури для 5 класу НУШ

 • Дата: 22 лютого о 16:00

 • Спікер: Олександр Авраменко

Під час вебінару спікер презентує підручники для 5 класу, а також проаналізує нововведення у програмах для 5-6 класів НУШ і формування ключових компетентностей на уроках української мови та літератури.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/metodicnij-komentar-do-program-i-pidrucnikiv-z-ukrainskoi-movi-ta-literaturi-dla-5-klasu-nus-508.html


Інноваційні підходи для навчання інформатики

 • Дата: 23 лютого о 16:00

 • Спікерка: Наталія Морзе

Учасники вебінару ознайомляться з новими методологічними підходами (мікронавчання, обчислювальне мислення, формувальне оцінювання, дослідницько-пізнавальне та проєктне навчання тощо) у навчанні інформатики учнів 5-х класів, а також навчаться їх застосовувати на прикладі створення навчально-методичного комплексу, розробленого авторами Н.Морзе та О.Барна.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/innovacijni-pidhodi-dla-navcanna-informatiki-585.html

Copyright. Авторське право в шкільній освіті

 • Дата: 23 лютого о 18:00

 • Спікерка: Анна Гуржій

Copyright має важливе значення у сфері шкільної освіти та відіграє велику роль у вихованні правової свідомості викладачів та науково-педагогічних працівників. На вебінарі спікерка ознайомить педагогічних працівників із поняттями авторське право та право на об’єкти інтелектуальної власності, а також надасть інформацію про нормативно-правове забезпечення у сфері авторського права, про вільне використання творів та передачу прав на їх використання іншими особами.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/copyright-avtorske-pravo-v-skilnij-osviti-556.html


Фізична культура у середній ланці Нової української школи 

 • Дата: 24 лютого о 18:00

 • Спікер: Дмитро Лазебний-Чоловський

Під час вебінару вчителям розкриють питання: що зміниться в уроці фізична культура з вересня 2022 року, а також нададуть відповіді на всі можливі питання з цієї теми.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/fizicna-kultura-u-serednij-lanci-novoi-ukrainskoi-skoli-576.html

Навчальна модель «Перевернутий урок» на уроках англійської мови в умовах НУШ

 • Дата: 25 лютого о 16:00

 • Спікерка: Аліна Коршунова

На вебінарі слухачів ознайомлять вчителів з сучасною навчальною моделлю «Перевернутий урок» та її використання в умовах НУШ, проаналізують елементи засвоєння нового матеріалу згідно таксономії Блума, а також порівняють традиційні та сучасні підходи у викладанні англійської мови.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/navcalna-model-perevernutij-urok-na-urokah-anglijskoi-movi-v-umovah-nus-582.html


Емоційно-вольова сфера дитини з ООП. Від теорії до практики

 • Дата: 25 лютого о 18:00

 • Спікерка: Богдана Смаль

На вебінарі спікерка розкриє питання емоційного інтелекту та субкомпонентів, які характеризують структуру EQ, продемонструє практичні підходи до розвитку емоційного інтелекту, ознайомить освітян з можливостями та ідеями щодо використання цікавих ігор для розвитку емоційного інтелекту.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/emocijno-volova-sfera-ditini-z-oop-vid-teorii-do-praktiki-579.html

Нагадаємо, що за участь у вебінарі ви маєте можливість отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на дві академічні години. Для цього необхідно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань і замовити сертифікат.

До зустрічі на вебінарах!