Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події
Новини
709
11 жовтня 14:30

Щотижнева добірка актуальних вебінарів від «Всеосвіти»: корисні теми для педагогів

Проходження вебінарів дасть змогу педагогам не тільки засвоїти нову інформацію, а й отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.

Для того, щоб постійно триматись у тонусі, кожній людині потрібен розвиток, адже самовдосконалення та вивчення нового допомагає ставати кращою версією себе. Аби педагоги могли зайнятись власним розвитком та провели час з користю, ми підготували для них підбірку корисних вебінарів від «Всеосвіти», що проходитимуть з 11 до 13 жовтня.

Цього тижня вчителі дізнаються про те, як допомогти дитині не лише пережити кризу чи стрес, але й повернутись до повноцінного життя, наповненого ресурсними активностями та ознайомляться з основними напрямками та інструментами моніторингу досягнень учнів з #ООП. Також дізнаються про методи й технології, які необхідні у роботі з учнями під час підготовки їх до #ЗНО.

Вебінари, які відбудуться цього тижня:

Технології надання екстреної психологічної допомоги школярам

  • Дата: 11.10.2021 о 18:00.

  • Спікерка: Литвиненко Олена Олександрівна.

Під час вебінара педагоги дізнаються, як реагують учні на психотравмувальні події, проаналізують весь спектр можливих реакцій (від істерики до шоку і ступору), визначать конкретні ознаки кожної з них та проаналізують порядок дій для відновлення психологічного добробуту. Крім того, вчителі дізнаються, як допомогти дитині не лише пережити кризу, стрес, або психологічну травму, але й повернутись до повноцінного життя наповненого ресурсними активностями.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/tehnologii-nadanna-ekstrenoi-psihologicnoi-dopomogi-skolaram-422.html

Інклюзія: моніторинг досягнень учнів з особливими освітніми потребами

  • Дата: 12.10.2021 о 16:00.

  • Спікерка: Верещак Людмила Борисівна.

На вебінарі спікерка ознайомить педагогів з основними напрямками та інструментами моніторингу досягнень учнів з #ООП. А також зорієнтує вчителів у диференційованому підході до вибору інструментів моніторингу відповідно до змісту навчальної програми та можливостей учнів.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/inkluzia-monitoring-dosagnen-ucniv-z-osoblivimi-osvitnimi-potrebami-425.html

Підготовка до ЗНО з англійської мови: поради, інструменти і методики

  • Дата: 12.10.2021 о 18:00.

  • Спікерка: Тарасова Олена Борисівна.

Під час вебінара вчителі ознайомляться з методами й технологіями, які необхідні у роботі з учнями під час підготовки їх до #ЗНО й отримають весь необхідний інструментарій. Також вони зможуть проаналізувати завдання, представлені на іспиті, й основні помилки, які заважають отриманню високих результатів.

Поради, лайфхаки, інструменти та методики, які розглядатимуться на вебінарі, допоможуть викладачам англійської мови чітко і точно визначити акценти у викладанні, озброїти учнів правильними стратегіями та підходами до виконання завдань.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/pidgotovka-do-zno-z-anglijskoi-movi-poradi-instrumenti-i-metodiki-423.html

Розвивайтесь та підвищуйте свою кваліфікацію на сайті «Всеосвіта»!

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: