Новини
771
1 листопада 2021 о 17:30

Щотижнева добірка актуальних, якісних та цікавих вебінарів від «Всеосвіти»

Опановуйте нові знання та якісно підвищуйте свою кваліфікацію на «Всеосвіті».

Вік живи – вік учись! Ця народна мудрість актуальна і в наш час. Пізнавати нову інформацію – означає ставати на одну сходинку ближче до свого вдосконалення. Для того, аби педагоги використовували свій час протягом цього тижня продуктивно та з користю, ми підготували традиційну підбірку вебінарів від «Всеосвіти».

Протягом тижня вчителі познайомляться з такими темами:

Труднощі в спілкуванні з однолітками в молодшому шкільному віці та їх подолання

Дата: 01.11.2021

Спікерка: Здравчева Тетяна

Розвиток спілкування, ускладнення і збагачення його форм, відкриває перед дитиною нові можливості засвоєння різноманітних знань та вмінь.

На вебінарі педагоги дізнаються, як виробити у вихованців  навички ефективної комунікації, зможуть обрати найбільш ефективний екологічний стиль спілкування з вихованцями та навчаться грамотно доносити батькам суть проблеми комунікації їхньої дитини з однолітками, якщо виникає у цьому потреба.

Напрям підвищення кваліфікації: розвиток професійних компетентностей; формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту»; розвиток емоційно-етичної компетентності (техніки, вправи); психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/trudnosi-v-spilkuvanni-z-odnolitkami-v-molodsomu-skilnomu-vici-ta-ih-podolanna-434.html


Як і коли впроваджувати в діловодство ЗЗСО новий ДСТУ 4163:2020

Дата: 02.11.2021

Спікерка: Маніленко Інна

Під час вебінара керівники #ЗЗСО дізнаються відповіді щодо питання організації та ведення діловодства за новими вимогами та стандартами. Зокрема, разом зі спікером, директори проаналізують законодавчі новації, що регламентують порядок організації діловодства у закладах освіти, розглянуть покроковий алгоритм управлінських дій з питань упровадження нового ДСТУ 4163:2020 в діловодство ЗЗСО та отримають правові роз’яснення щодо дати впровадження нового ДСТУ 4163:2020: 01.09.2021 чи 01.01.2022.

Напрям підвищення кваліфікації: розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти та їх заступників) тощо; розвиток професійних компетентностей (поглиблення професійних знань, умінь, навичок).

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/ak-i-koli-vprovadzuvati-v-dilovodstvo-zzso-novij-dstu-41632020-435.html


Конструктор тестів, схвалений грифом МОН. Надійний інструмент для перевірки знань

Дата: 03.11.2021

Спікерка: Литвиненко Леся Анатоліївна

Під час вебінара Леся Литвиненко детально розповість про алгоритм роботи у розділі «Конструктор тестів», покаже можливості використання розділу «Кабінет тестування» і надасть рекомендації для роботи у ньому. Крім того, всі учасники вебінара дізнаються безліч переваг використання онлайн-тестів у освітньому процесі для підвищення ефективності навчання.

Нагадуємо! Щоб отримати сертифікат за участь у вебінарі безкоштовно, необхідно зареєструватися на вебінар до його початку, бути присутнім на онлайн-вебінарі, пройти тестування після вебінара.

Напрям підвищення кваліфікації: використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/konstruktor-testiv-shvalenij-grifom-mon-nadijnij-instrument-dla-perevirki-znan-431.html


Забезпечення системного кваліфікованого супроводу осіб з особливими освітніми потребами

Дата: 04.11.2021

Спікерка: Верещак Людмила

Законодавство у сфері інклюзивної освіти постійно удосконалюється. Головною метою виступає не лише організація інклюзивного навчання, але й забезпечення постійної кваліфікованої підтримки осіб з ООП. Під час вебінара освітяни розкриють зміст поняття «супровід осіб з ООП» у закладах освіти, ознайомляться з основними аспектами системного супроводу осіб з ООП, а також узагальнять й систематизують знання нормативно-правових документів з питань організації інклюзивного навчання у закладах освіти.

Напрям підвищення кваліфікації: створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/zabezpecenna-sistemnogo-kvalifikovanogo-suprovodu-osib-z-osoblivimi-osvitnimi-potrebami-436.html


Осінні вироби як засіб розвитку образного мислення у дітей

Дата: 05.11.2021

Спікерка: Калініна Юлія

Робота з природніми матеріалами – це чудовий спосіб навчити дитину помічати прекрасне, дивуватись, винаходити. Під час вебінара, вчителі ознайомляться з авторськими напрацюваннями, досвідом творчих робіт з використанням природніх матеріалів на осінню тематику з дітьми. Також педагоги  розглянуть переваги використання природніх матеріалів для розвитку дитини.

Напрям підвищення кваліфікації: формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України "Про освіту"; психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку.

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/osinni-virobi-ak-zasib-rozvitku-obraznogo-mislenna-u-ditej-437.html

Більше вебінарів від «Всеосвіти» за посиланням: https://vseosvita.ua/webinar

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.