Що подарувати на Новий рік: освітні презенти від українських виробників

Добірка унікальних подарунків від українських компаній для школярів і дорослих.

Незмінним атрибутом новорічних і різдвяних світ є подарунки. Дбайливо загорнуті у святкову обгортку пакунки кладуть під ялинку, вручають особисто чи ховають у незвичні місця. А що там усередині – щасливчик має дізнатися сам.

Де знайти подарунок, який не буде схожим на жоден інший, і від якого очі ваших близьких сяятимуть радісним вогником? «Всеосвіта» поспішає вам на допомогу.

Дозвольте познайомити вас із партнерами конкурсів, олімпіад і розіграшів нашого проєкту – провідними українськими компаніями, які спеціалізуються на виробленні освітніх ігор та мультимедійних матеріалів для школи. Вашій увазі пропонується огляд найпопулярніших товарів для навчання і розвитку школярів.

Для замовлення товару, натисніть на посилання і перейдіть на сайт виробників.  

 1. Дерев’яні конструктори компанії Mr. Playwood 

Українська компанія розробляє дерев’яні конструктори, які рухаються завдяки дрібним деталям та не потребують жодних додаткових матеріалів для збірки. З екологічного конструктора можна скласти фігури на вибір: Пішохідний чи Тауерський міст, Мікроскоп, Слона, Равлика-скарбничку тощо.

Уважно читайте інструкцію, щоб зробити унікальний розсувний міст або тварину.

Дерев’яні механізми від «Mr. Playwood» стануть справжньою знахідкою для тих, хто обожнює створювати з деталей цілий всесвіт, спостерігати, як маленькі шестерні взаємодіють між собою, впливаючи на рух величезного механізму.

Ціни: 29 грн – 1200 грн

Замовити: https://mrplaywood.com/

 2. Настільні ігри та дидактичні матеріали мультимедійного видавництва «Розумники» 

Видавництво більше 10 років розробляє інтерактивний навчальний контент для українських шкіл. Більшість їхніх освітніх матеріалів мають гриф МОН та рекомендовані для використання у початковій школі.

На сайті ТМ «Розумники» можна знайти настільні ігри «Читака», «33 і 3 бобри», мультимедійні бібліотеки для вчителів, педагогічні ігри (для планшетів), дидактичні матеріали на магнітній основі, природничо-наукові лабораторії тощо.

Подарунки від ТМ «Розумники» будуть корисними для вчителів будь-яких спеціальностей.  

Ціни:

  • Мультимедійні бібліотеки – 150 грн
  • Настільні ігри – 375 грн
  • Цифрові лабораторії – від 33 000 грн

Замовити: http://rozumniki.net/catalog/

 3. Конструктори та STEM-набори компанії «BitKit» 

Усе ще в пошуках ідеальних «розумних» іграшок для дітвори? Зверніть увагу на розвивальні конструктори і STEM-набори компанії «BitKit». Основне завдання іграшок – запалити інтерес дитини до вивчення електроніки, механіки, фізики, програмування тощо.

На сайті можна знайти чимало унікальних конструкторів: «Гідравлік», «Ковшик», «КіберКодер», танцювальний робот «АкроБот», а також набір для гри «Театр Казкова тінь».

Ціни: 109 – 2 299 грн

Замовити: https://bitkit.com.ua/ru/

 4. Освітні іграшки і набори «Miniland Educational» 

Іспанська компанія «Miniland Educational» виробляє іграшки з гігієнічного зносостійкого пластику і картону, що гарантує абсолютну безпеку для дитини молодшого віку. В Україні офіційним продавцем товарів Miniland Educational є фірмовий магазин «Дитячі Секрети».

Тут можна знайти цікаві набори для навчання, наприклад: навчальні ваги для вимірювання маси рідин і твердих тіл Solid & Liquid Scale, гру «Буквоїд» для вивчення англійської мови, двосторонній магнітний набір Super Board 2 Metall sides для малювання і письма. Також можна замовити ігри на розвиток логіки і математичних навичок. Асортимент товарів «Miniland Educational» дійсно широкий.

Ціни: 200 – 2 000 грн

Замовити: https://children-secrets.com.ua/

 5. Захопливі подорожі Україною і світом із дитячим туроператором «Сант Валентин» 

Не дарма кажуть, що найкращий подарунок – це враження. Подорож до славетної Праги чии Будепешта надовго закарбується у пам’яті. А найкращу мандрівку допоможуть організувати фахівці туроператора «Сант Валентин». З початку заснування фірма працює лише з дітьми шкільного віку, тому подорожі відбуваються на дитячих канікулах. Тури повністю орієнтовані на дитячу аудиторію.

Куди можна поїхати? На сайті туроператора можна обрати тури до Італії, Швейцарії, Болгарії, Франції та навіть України: до життєрадісної Одеси, історичного Львова чи мальовничого Закарпаття. 

Ціни: змінюються (уточнюйте в організаторів)

Замовити: https://santvalentin.com.ua/ru

 6. «Лісові Комерсанти»: соціально-економічна гра для учнів початкової та середньої шкіл 

Надзвичайно пізнавальна і корисна гра «Лісові Комерсанти» навчить дітей фінансовій і соціальній грамотності. ЇЇ розробив талановитий бізнес-тренер Сергій Вожжов. Гра є чудовим доповненням до освітньої програми початкових класів НУШ і стане у пригоді як під час уроків, так і у позашкільний час.

Девіз гри: ми через гру намагаємося змоделювати суспільство майбутнього – такого, в якому буде цікаво та безпечно жити. Сьогодні – за ігровим столом – а завтра ці принципи, завдяки гравцям, працюватимуть у дорослому світі!

Ціна: 500 грн

Якщо ви бажаєте придбати гру, напишіть адміністраторам спільноти у фейсбуці: https://www.facebook.com/forestmerchants/ або в особисті повідомлення Сергію Вожжову: https://www.facebook.com/vozzov

 7. Інтерактивне обладнання і комп’ютерна техніка «Промтехнотоп» 

Українська компанія «Технотоп» спеціалізується на впровадженні сучасних інтерактивних технологій в повсякденне життя українських шкіл і підприємств. 

Компанія допомагає підбирати найбільш підходящі комплекти для класів, студій, актових і переговорних залів. Наприклад, для класу можна обрати інтерактивні доски, які дають можливість користувачам одночасно писати, малювати і переміщати об’єкти, інтерактивні столи і навіть підлоги. Також серед асортименту товарів є комп’ютерна техніка: ноутбуки, принтери, монітори. 

Ціни: 389 – 99 900 грн 

Замовити: https://tehnotop.in.ua/

Зверніть увагу! У рамках зимової олімпіади компанія «Технотоп» подарує 9 найактивнішим учасниками цінні подарунки: проекційні екрани, безпровідні миші та гарнітури для смартфонів. Участь є безкоштовною, але необхідно виконати 3 головні умови. Деталі за посиланням: https://vseosvita.ua/olympiad


Новий рік та Різдво на носі, поспішайте придбати своїм друзям і близьким особливі подаруночки і нехай святковий настрій їх не покидає ні на мить! 

#подарунки #Новий_рік #Різдво #ігри #іграшки #конструктори #набори #учні #клас #всеосвіта #партнери

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ГЕОГРАФІЇ залишилося:
0
4
міс.
1
6
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!