Розробки
1336
12 лютого 2020 о 10:40

«Щасливого дня Пі»: паперова листівка для оригінального привітання

Нестандартна вітальна листівка, яку можна прикріпити на ручку, олівець чи фломастер.

14 березня всі, хто «закоханий» у цифри, математичні рівняння, приклади й теореми, святкує Міжнародний день числа Пі. У цей день школярі малюють малюнки, випікають пі-пироги або пі-піцу, вирішують головоломки чи грають в логічні ігри. А ще вони залюбки прикрашають свій клас і шкільні коридори жартівливими плакатами та іншими паперовими розробками, присвячених Дню числа Пі. 

Долучайтесь до святкування Дня числа Пі й ви! Команда «Всеосвіти» розробила паперові листівки, які легко прикріплюються на ручку, олівець чи фломастер. Ваші учні зможуть змайструвати святкову розробку власноруч, без жодних зусиль. 

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/listivki-cislo-pi-218751.html

Міні-інструкція зі складання: 

  1. Завантажте розробку за посиланням і видрукуйте її на принтері. 
  2. Обережно виріжте кожну листівку.
  3. Учні можуть обрати листівку, яка їм подобається найбільше (або вчитель самостійно їх роздає) і розфарбувати кольоровими олівцями. 
  4. Зробіть невеликі отвори з крайніх боків листівки й прикріпіть її на ручку чи олівець. 
  5. Вітальна листівка-подарунок готова і ви можете дивувати своїх близьких! 

Ідеї використання листівки:

  1. Зберіть всі листівки, прикріплені на олівці, докупи та розмістіть їх на чільному місці вашого класу. Вони слугуватимуть як елемент святкового декору. 
  2. Попросіть учнів зробити святкові листівки одне для одного і наприкінці обмінятись ними.
  3. Школярі можуть подарувати паперову листівку вчителю чи будь-кому з рідних. 

Майстер-клас зі складання паперової розробки – це ще й відмінний спосіб показати учням, що математика – цікава наука. Розкажіть учням захопливі факти про число Пі. Наприкінці уроку вислухайте їхні емоції та враження. 

Читайте також: Плакат співпраці «Число Пі»

День числа Пі: як відсвяткувати математичне свято в школі, вдома чи будь-де

Зображення на тему числа Пі

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?