Сергій Квіт очолив Нацагенство якості вищої освіти

Призначення Квіта було схвалено на засіданні Кабінету міністрів.

Екс-міністра освіти і науки Сергія Мироновича Квіта призначили головою Національного агентства забезпечення якості вищої освіти строком на три роки.

Відповідне розпорядження було опубліковане на урядовому порталі.

Призначення Квіта було схвалено на засіданні Кабінету міністрів 13 лютого. Він був обраний до НАЗЯВО ще наприкінці 2018 року. Тоді Сергій Миронович отримав найвищу кількість конкурсних балів серед 22 кандидатів.

Сергій Квіт на посаді голови Національного агентства забезпечення якості вищої освіти – це перемога, – написала міністерка фінансів Оксана Макарова на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Національне агентство забезпечення якості вищої освіти розпочало свою роботу в 2016 році.

Сергій Квіт очолював пост Міністра освіти і науки України з лютого 2014 до квітня 2016 року. Його наступницею на посаді стала Лілія Гриневич.

Фото взяте з сайту Інтерв’ю з України.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.